Як замінити салонний фільтр на Toyota. Як замінити салонний фільтр на тойота.

Салонний фільтр необхідний для того, щоб зменшити попадання різних забруднень і пилу всередину автомобіля. Періодично даний прилад необхідно міняти, щоб запобігти неприємні запахи і забруднення в салоні.
Вам знадобиться
  • Новий фільтр, антибактеріальний засіб.
Інструкція
1
Перед проведенням заміни придбайте новий салонний фільтр, який можна знайти в автомагазині. Відкрийте речовий бардачок і знайдіть гвинт, який знаходиться з правого боку, яка є нижчою. Обережно потягніть петлю від руки і від циліндра, де знаходиться гвинт. Слідкуйте за тим, щоб не втратити його. Краще відразу відкладіть в сторону.
2
Обережно натисніть на бічні стінки бардачка і потягніть його на себе, щоб по напрямних витягнути його назовні. Після цього натисніть на фіксатори, які знаходяться з обох сторін заглушки воздуховода, і видаліть її. Вийміть старий фільтр, робіть це максимально акуратно, щоб не струсити всередину салону накопичену в фільтрі бруд і пил.
3
Візьміть в руки новий фільтр і розпорошите на нього антибактеріальний засіб, наприклад, хлоргексидин. Аналогічну процедуру проробіть всередині відділення для фільтра. Потім закрийте фільтр заглушкою і включіть обдув на рециркуляцію. Одночасно з цим нанесіть засіб у всі отвори воздуховода. Увімкніть забір повітря з вулиці і розпорошите рідина в повітропровід з боку двірників.
4
Після всього цього встановіть фільтр на штатне місце, стежачи за тим, щоб правильно розташувати його. Для цього дивіться на стрілку, яка має напрямок вгору, що показує напрямок потоку. Закрийте кришку і простежте за тим, щоб вона зафіксувалася. Після цього переконайтеся в тому, що речовий ящик знаходиться на своїх шарнірах. Помістіть контейнер бардачка назад в шарніри і здавите його боку знову, як це ви робили на початку робіт.
5
Після остаточної установки обов'язково дайте фільтру попрацювати деякий час. Якщо відчуєте неприємний запах, то спробуйте пропилососити повітроводи, через які повітря потрапляє всередину автомобіля.