Як відполірувати скло на фарі. прочищення дренажних отворів лобового скла ваз 2107.

Полірування стекол на фарах допоможе вам заощадити кошти, які ви витратили б на покупку нової фари або скла. Однак дана процедура ефективна лише за наявності невеликих пошкоджень на поверхні.
Вам знадобиться
  • Абразивний матеріал різної зернистості, поліроль для доведення, чиста ганчірка для полірування, малярний скотч або інші пристосування для захисту сусідніх поверхонь від забруднень.
Інструкція
1
Перед початком робіт запасіться необхідним інструментом.
2
Після цього ретельно вимийте фари, скла яких будуть полироваться. Почекайте деякий час, щоб дати поверхні обсохнути або висушіть їх самі за допомогою звичайного фена. Зніміть деталі, які будуть заважати подальшій роботі. Наприклад, грати радіатора, поворотник. Оклейте всі місця, які безпосередньо прилягають до фарі.
3
Першу шліфування виконайте за допомогою кола з зернистістю 600. Не забудьте попередньо зволожити абразивний круг, це допоможе поліпшити якість роботи і залишити всередині бруд. Шліфування за допомогою спеціальних пристроїв займає кілька хвилин, а ручна - приблизно в два-три рази довше.
4
Уважно огляньте поверхню фари - вона повинна бути рівномірно матовою. Після цього промийте фару водою і візьміть у руки коло із зернистістю 1000. Виконайте ті ж самі кругові рухи протягом декількох хвилин, після чого змініть коло на 2000, а потім і на 4000. З кожним з них проведіть аналогічну операцію.
5
Зрозуміти, що ви домоглися необхідного результату, допоможе поверхню фари, яка до моменту закінчення робіт повинна стати майже прозорою. Останнім етапом стане застосування поліролі для доведення. Нанесіть засіб на чисту ганчірку і вручну пополіруйте фару. Після закінчення робіт зберіть матеріал і не забудьте відкріпити клейку стрічку від частин кузова. Також приєднаєте ті деталі, які були зняті для зручності виконання процедури. Пам'ятайте, що в результаті полірування освітленість збільшується майже на 50%.