Як переробити карбюраторний двигун на інжекторний. заміна карбюраторного двигуна на інжекторний відео.

Інжекторний двигун, на відміну від карбюратора, не схильний постійним засмічення паливного фільтра, не потребує періодичної регулюванню через певну величину пробігу. Тому він користується великою повагою у автоаматорів, і багато хто воліє робити заміну карбюратора на інжектор.
Вам знадобиться
  • - дриль.
Інструкція
1
Зніміть головку блоку, повністю вийміть систему запалювання і всі паливні трубки, що знаходяться під капотом. Від'єднайте генератор і термостат. Після цього встановіть на місце знятого штатного бензобака новий, який призначений для інжекторних моделей.
2
Зніміть встановлену головку блоку циліндрів, після чого повністю демонтуйте карбюратор та електричну проводку, яку також необхідно замінити. Обережно від'єднайте патрубки системи охолодження, стежачи за тим, щоб рідина не потрапила на шкіру.
3
Від'єднайте піддон і встановіть нові поршні від інжектора замість старих. Дана заміна обумовлена тим, що карбюраторні поршні володіють меншою ступенем стиснення. Встановіть новий маслонасос і систему охолодження. Підготуйте місце для установки шестнадцатиклапанного головки. Для цього укоротите болти старої головки і при необхідності рассверлите отвори в новій.
4
Встановіть на своє місце паливний бак і підключіть його до нових магістралей. Підключіть проводку до паливного насоса від блоку управління. Після цього зробіть отвір, в який встановіть блок датчика детонації. Замініть помпу і сапун для вентиляції картера, який придбайте разом з масляним щупом.
5
Приберіть виступи в місцях сполучення головки і колекторів, після чого зробіть монтаж головки, попередньо встановивши нову прокладку. Поставте термостат і підключіть шланги охолоджуючої рідини. Встановіть ремінь і генератор з приводом. Датчик температури можете залишити старий, решта датчики придбайте для інжекторного двигуна.
6
Встановіть клапанну кришку на місце, попередньо обробивши поверхню герметиком. Підключіть проводку до датчиків, приладової панелі і замка запалювання. Після цього змонтуйте нову вихлопну систему. Залийте охолоджуючу рідину, масло і паливо в систему і перевірте працездатність оновленого мотора.