Як розрахувати річний дохід.

Річний дохід на увазі під собою суму всього доходу організації від її діяльності (всю суму, отриману від реалізації продукції) за рік. Також його називають валовим доходом, річним оборотом підприємства.
Інструкція
1
Розрахуйте суму валового доходу в через різницю між виручкою грошових коштів, отриманої від реалізації товарів і сумою матеріальних витрат, які пішли на виробництво даної продукції.
2
Визначте повну вартість всієї виробленої продукції протягом року або додану вартість. При тому додана вартість являє собою додається суму до загальної вартості розробленої продукції, яка була вироблена на кожному окремому виробничому етапі. Крім цього на кожному з таких виробничих етапів додається певна вартість амортизації обладнання і величина орендної плати.
3
Розрахуйте значення валового доходу організації на одну одиницю виробленої продукції. Воно залежить від величини проданого товару і від вартості кожного конкретного типу продукції. У такому випадку, формування валового доходу по якомусь одному типу товару можете розрахувати за наступною формулою: вартість продажу продукції помножте на кількість проданих товарів.
4
Визначте суму всіх наявних показників, які входять до річний дохід: всі доходи, які отримані в результаті продажу товарів, у тому числі різних обслуговуючих або допоміжних виробництв; дохід за цінними паперами; дохід від операцій (страхових, банківських), здійснюваних для здійснення фінансових послуг.
5
Розрахуйте скоригований річний дохід, який передбачає під собою величину валового доходу, зменшену на суму податку на додану вартість, суму акцизного збору та інших надходжень.
6
Порахуйте річний дохід за допомогою формули: NX + lg + С + G, гдеlg - сума інвестицій організації; С - показник суми споживчих витрат; NX - показник чистого експорту; G - сума закупівлі товаров.Перечісленная сума в даному випадку витрат і складають річний дохід, а також відображає ринкову оцінку діяльності компанії за рік.
Зверніть увагу
Річний дохід - процентна зміна чистої вартості активів взаємного фонди за рік, залежне від дивідендних виплат, приросту капіталу і їх реінвестування.
Корисна порада
Річна процентна прибутковість (Annual Percentage Yield, APY) - ставка доходу, розрахований з урахуванням застосування до депозитів або інвестиційним продуктам складних відсотків.