Як відкрити вхідні двері без ключа.

Уявіть на мить ситуацію: після важкого трудового дня повернулися додому, засунули ключ у замкову щілину, але замість клацання відкриває замку, ви чуєте хрускіт ключа. Катастрофа! Як потрапити в квартиру? Не панікуйте: ситуація поправна.
Вам знадобиться
  • - пилочка від лобзика;
  • - плоскогубці;
  • - дриль зі свердлом;
  • - болгарка;
  • - викрутка;
  • - ломик.
Інструкція
1
Для початку витягніть зламався ключ, що застряг в замковій щілині. Попросіть у сусіда пилочку від лобзика. Візьміть її і вставте в замкову щілину так, щоб зуби пилки були спрямовані вгору. Потім повільно повертаючи пилочку, постарайтеся зачепити ключ. Після цього неспішно витягайте пилочку з ключем з замкової щілини.
2
Якщо шматочок ключа визирає з дверей, то відкрити вхідні двері і витягнути ключ можна за допомогою плоскогубців. Зачепитеся інструментом за визирає краєчок зламаного ключа і акуратненько поверніть його в тому напрямку, куди повертали ключ, відкриваючи двері. Після того як двері відкриються, потягнете ключ на собі.
3
Якщо ключ витягнути вдалося, але замок так і не відкрився, можливо, проблема криється в тому, що сам замок поламався. Постарайтеся дістатися до внутрішнього механізму замка. Виконати це зовсім нескладно, якщо на вхідних дверях встановлений «англійський» замок. Щоб дістатися до внутрішнього механізму, висвердлите циліндр, потім видаліть замкові «личинки», а після за допомогою металевих гачків зачепите приводний механізм, завдяки чому ригелі опиняться в корпусі замку.
4
Якщо між дверним полотном і коробкою проглядаються ригелі замку, поріжте їх за допомогою болгарки.
5
У тому випадку, якщо біля вхідних дверей є навіть невеликі люфти, постарайтеся підчепити її за допомогою міцної викрутки і ломика: ця маніпуляція дозволять визначити вразливе місце двері, завдяки чому її можна було б відкрити, не пошкоджуючи дверне полотно.
Зверніть увагу
Якщо зважитеся на екстрим - перелезьте з сусідського балкона на свій, зважте свої можливості. Можливо, ризик не виправданий! Занадто небезпечно робити це на великій висоті, не маючи при цьому підстраховки!
Корисна порада
Скористайтеся послугами служби, фахівці якої при наявності у вас паспорта або іншого документа, що свідчить, що ви дійсно живете в цій квартирі, відкриють вам вхідні двері.