Як зшити сарафан з джинсів. сарафан з джинса.

Часто буває, що куплені джинси не підходять по фігурі або просто перестали подобатися. Джинсова тканина настільки універсальна і завжди в моді, що можна зшити з непотрібних джинсів будь-яку річ, яка буде виглядати стильно в будь обстановке.Сшейте сарафан з джинсів, який можна буде носити з будь-якими блузками або футболками.
Вам знадобиться
  • - джинси;
  • - ситцеве тканину для обробки;
  • - намистини, швейна машина;
  • - ножиці;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - блискавка або гудзики.
Інструкція
1
Візьміть старі джинси і відсіки верхню частину так, щоб відрізати всю блискавку і верхній шов, що з'єднує штанини. Передню частину штанин розріжте посередині, так щоб у вас вийшло два великих полотна.
2
З'єднайте полотна по довгих сторонах і зшийте разом. При цьому простежте за тим, щоб декоративні шви джинсів виявилися попереду. Щоб сарафан краще сидів, зробіть шов не прямим, а приталеним.
3
Прикладіть майбутній сарафан до фігури, намітьте верхні лінії і акуратно виріжте. Пам'ятайте, що сарафан не обов'язково повинен закривати груди, він може бути оформлений як фартух. Підігніть всі вільні краю і прошийте. Щоб сарафан виглядав романтично, пришийте окантовки з яскравого ситцю, красиву брошку, виготовлену із залишків тканини і ситцю.
4
Якщо у вас струнка фігура, зробіть виточки з боків на лінії талії. Фабричні шви також зробіть приталеними.
5
Прітачать блискавку ззаду або акуратно обробіть краю і пришити гудзики. Обробіть низ сарафана. Додайте оборки зі складками з того ж ситцю, вони перетворять сарафан і додадуть романтичний вид образу.
6
Виріжте один або дві кишені із залишків джинсів, обробіть кишені обтачкой з ситцю, додайте оригінальний квітка, вишийте фігурний стебло і листя на швейній машині (контрастними нитками). Прітачать кишені до сарафана. При бажанні, «пересадите» навіть прорізні передні кишені разом з прилеглою ділянкою тканини.
7
Зробіть з ситцю квіти, прикрасьте ними сарафан. Прошийте контрастними нитками декоративні строчки - стебла і листя.
8
З цього ж ситцю зробіть лямки. Виріжте широку смугу матеріалу, прошийте довгу трубу і виверніть на лицьову сторону. Для прикраси просмикніть кілька намистин з кожного боку. Ззаду лямки з'єднайте металевим кільцем з вертикальною джинсової лямкою, в яку можна протягнути резинку.
9
Відсіч з джинсів і пришити на сарафан шлевкі для ременя на рівні талії або нижче. У вас вийшов чудовий сарафан з джинсів, який можна одягнути як на прогулянку, так і на роботу.