Чому болять м'язи. від чого болять всі м'язи.

Відповідей на питання про те, чому болять м'язи, може бути декілька. Неприємні відчуття викликають травми, ушкодження, а також надмірні навантаження. Щоб розібратися з типом болю, необхідно розмежовувати причини її появи.
Інструкція
1
З хворобливими відчуттями в м'язах в певні періоди життя стикався кожен чоловік, у тому числі і далекий від спортивних тренувань. Навіть звичайні побутові справи, при яких м'язи отримують не властиву їм навантаження, можуть привести до болів. Пов'язано це з малорухливим способом життя і особливо яскраво проявляється у весняний період, коли люди починають виїжджати на природу або на дачу. Тут і з'ясовується, що найпростіша прибирання призводить до того, що на наступний день просто неможливо розігнутися. Кращий спосіб запобігання болю - це регулярні фізичні навантаження.
2
Після тренування болять м'язи навіть у тренованих спортсменів. Викликається це освітою в них молочної кислоти, що з'являється при тренінгу в результаті скорочення м'язових волокон. Біль проходить після того, як припиняються навантаження і кров починає вимивати кислоту з м'язів. Так як під час тренувань кровообіг посилюється, то найкращий спосіб боротьби з м'язовим болем - це не стан спокою, а активні тренування, якими б болючими вони не були. Серед спортсменів існує думка, що м'язовий біль говорить про те, що тренування приносить користь. Якщо подібні відчуття відсутні, то наростити м'язи або скинути зайву вагу навряд чи вдасться.
3
Існує поняття запізнілої болю, що з'являється на наступний день або через день після отриманої навантаження. Це пов'язано з тим, що м'язи до неї не звикли, тому ступінь інтенсивності хворобливих відчуттів залежить від того, наскільки м'язи не тренованості. Уже через пару тижнів після початку тренувань запізніла біль стає мінімальною і починає приносити задоволення, тому що свідчить про те, що тренування пройшло успішно. Однак при зміні тренінгу болі в м'язах виникають знову, тому що ступінь навантаження і зона її додатки змінюється.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IJYVVER11GM