Як залучити вклади. Як залучати депозити.

Залучення коштів населення у вклади - заснована завдання банку. Адже чим більше клієнтів залучено, тим вище величина оборотних коштів і тим більше можливостей для видачі кредитів, а значить отримання прибутку. Залучені кошти - це ресурсна база банку, основа його існування.
Інструкція
1
Для того щоб залучити кошти вкладників, використовуйте рекламу. Це самий стандартний і ефективний спосіб залучення грошей. Реклама повинна бути яскравою і такою, що запам'ятовується, підкреслювати вигідність умов для вкладників. Найбільш привабливою є реклама на телебаченні, радіо, Інтернеті. Дуже ефективними виявляються презентації банківських послуг на підприємствах і організаціях за попередньою домовленістю з їх керівництвом.
2
Одним з рекламних ходів, які ви можете використовувати при залученні коштів у вклади, є проведення всіляких акцій. Придумайте різні бонуси до свят, наприклад, підвищення відсотків за вкладами на деякий час до і після святкової дати. Кожному вкладнику, поповнюючи ряди клієнтів банку в зазначений час, можна вручати невеликий подарунок (футболку з логотипом банку, ручку, блокнот, кепку і т.д.). Якщо дозволяють кошти, то серед вкладників можна розіграти путівку на курорт або сертифікат на покупку побутової техніки.
3
Обов'язково пам'ятайте про своїх нинішніх клієнтів. Можливо, в майбутньому вони поповнять свої вклади, відкриють нові рахунки, привернуть своїх друзів і родичів. Подякуйте найбільш великих вкладників і тих, хто співпрацює з банком тривалий час, подаруйте сувенір до свята.
4
Природно, що залучити клієнтів для поповнення ресурсної бази банку ви можете великою різноманітністю депозитних програм. При цьому діє просте правило, чим більше - тим краще. Чим різноманітнішою будуть умови по вкладах, тим більше шансів, що клієнт знайде підходящу для себе програму, а значить і висока ймовірність залучення коштів.
5
Ще один спосіб залучення коштів у вклади - це видача дебетової пластикової карти. Суть полягає в тому, що при відкритті вкладу клієнт отримує картку, на яку будуть перераховуватися відсотки. Крім того, клієнт може використовувати її для інших розрахунків на свій розсуд.
Основним завданням будь-якого сайту є постійне збільшення відвідуваності. Від кількості користувачів , які відвідують сайт, залежить не тільки популярність сайту, але і заробіток веб-майстра на рекламі. Існує декілька простих умов, дотримання яких дозволить вам зберігати постійний приплив нових користувачів на сайт, в той же самий час утримуючи старих.
Інструкція
1
Використовуйте пошукові системи як основний метод просування сайту. Ви також можете використовувати контекстну рекламу, але пам'ятайте про те, що більшість користувачів мережі використовують пошуковики для того, щоб знайти необхідну їм інформацію. Пошуковики на даний момент є рекламними майданчиками, але абсолютна більшість користувачів інтернету сприймає їх лише як помічників. Скористайтеся цим.
2
Щоб протягом перших секунд людина прийняла рішення на користь подальшого перегляду вашого сайту, навігація повинна бути гранично простою і зручною. Дизайн сайту повинен бути ергономічним, не повинен напружувати очі великою кількістю елементів, але в той же час має бути достатньо інформативним для комфортного перегляду.
3
Періодично оновлюйте вміст сайту. Дуже рідко люди перечитують одну і ту ж книгу далі. Не думайте, що якщо на сайті буде постійно перебувати одна і та ж інформація, то це сприятиме підвищенню інтересу. Використовуйте реєстрацію користувачів і розсилайте інформаційні листи про оновлення на сайті.
4
Ви також можете з успіхом використовувати партнерську програму, якщо мета вашого сайту - пошук не просто відвідувачів, а клієнтів. Використовуйте систему винагороди за наведених активних користувачів , щоб воно розраховувати не виходячи з кількості залучених осіб, а виходячи з замовлень, зробленим залученими клієнтом. Це убезпечить вас від можливих "накруток" по реєстраціях користувачів .
5
Використовуйте "вірусну" рекламу. На даний момент вона є, мабуть, найбільш ефективним засобом маркетингу. Створіть ролик або сюжет, який може зацікавити потенційну аудиторію вашого сайту або може бути просто цікавий потенційним клієнтам, і запустіть його в соціальні мережі та на такі сервіси, як youtube.com.