Як приймати глюканат кальцію. Недорогі препарати кальцію.

Глюконат кальцію? це недорогий, перевірений часом препарат, що допомагає зміцнити кісткову систему. Однак призначається він не тільки при ламкості кісток, викликаної дефіцитом кальцію, але і при нефриті, алергічних і шкірних захворюваннях, а також підвищеної проникності судин. Для хорошої засвоюваності препарату важливо дотримуватися певних правил прийому.
Інструкція
1
Дозування глюконату кальцію залежить від віку хворого і показань до застосування. Дитині молодше року найчастіше призначають по одній таблетці. Дітям 1-4 років? по дві. Дозу для дитини 4-7 років збільшіть до 3-х таблеток за раз. Молодшим школярам? до 4-х. Якщо ліки призначено підлітку, приготуйте 5 таблеток на один прийом. Дозування для дорослої людини найчастіше становить 6 таблеток.
2
Для кращого засвоєння кальцію подрібніть таблетку перед вживанням. У цьому випадку ліки швидше всосется в кров, а значить ефект від лікування виявиться раніше.
3
Приймайте глюконат кальцію за 1-1,5 години до їжі. Запивайте таблетки великою кількістю рідини, бажано молоком.
4
Пийте глюконат кальцію двічі на день. При сильному дефіциті мікроелемента збільште кратність прийому до трьох разів на добу.
5
У деяких випадках показані внутрішньом'язові ін'єкції глюконату кальцію. Дозування зазвичай становить 5-10 мл 1 раз на добу або через день. Вводите ліки повільно, щоб уникнути розвитку некрозу тканин. У педіатрії внутрішньом'язове введення глюконату кальцію не практикується. При неефективності перорального прийому ліків показані внутрішньовенні ін'єкції в дозуванні 1-5 мл раз на 2-3 дні.
6
При прийомі препаратів кальцію має значення не тільки дозування, але й дотримання певних умов. Кальцій абсолютно не засвоюється без вітаміну D, а значить приймати їх потрібно комплексно. Більше часу проводите на вулиці, особливо при ясній погоді. Сонячне світло сприяє виробленню вітаміну D в організмі.
7
Не приймайте кальцію глюконат одночасно з препаратами заліза, серцевимиглікозидами та антибіотиками тетрациклінового ряду. Кальцій нейтралізує їх дію, а в деяких випадках навіть здатний викликати небажані наслідки.
8
Під час лікування контролюйте рівень кальцію в сечі. Пийте багато рідини, щоб уникнути розвитку нефроуролітіаз.
9
При виникненні алергії припиніть лікування глюконатом кальцію. При появі небажаних симптомів з боку шлунково-кишкового тракту (блювота, запор і т.д.) або серцево-судинної системи (аритмія, брадикардія, зниження артеріального тиску) зверніться до лікаря з метою коригування дози.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lzhB6zFEkAQ