Як зменшити розмір кільця. Як звузити просте кільце.

Кожне кільце, будь то ювелірний виріб або біжутерія, приносить задоволення, якщо воно використовується по призначенню, а не лежить тихенько в шкатулочке. Тому така прикраса повинно в самий раз відповідати розміру пальця.
Інструкція
1
Багато ювелірні майстерні надають всі стандартні послуги з ремонту виробів, але змінити, а тим більше зменшити розмір кільця потрібно все ж обдумано. Для цього вам необхідно: Вивчити поверхню кільця, адже якщо воно гладке, то збільшити його можна буде навіть на 3 розміру, а ось кільця з різними насічками, а також з каменями не можуть настільки змінити свій розмір.
2
Дізнатися точний діаметр пальця, на якому ви будете носити дане прикраса, а також його початковий розмір. Знайдіть час відвідати для цього будь-який салон ювелірних виробів і приміряйте там зразки розмірів.
3
Приміряти зразки потрібно, коли руки не набряклі, що може бути викликано через спекотну погоду, під час хвороби, після фізичного навантаження. В іншому випадку можна помилитися з розміром.
4
Вам слід дізнатися докладніше про ювелірних майстерень, які роблять різний ремонт виробів. Ціни на такі послуги не повинні бути занадто високими. Скористайтеся рекомендаціями друзів і консультантів салонів і розгляньте кілька варіантів.
5
Порадьтеся з двома-трьома майстрами і дізнайтеся про майбутню процедуру. Зменшити розмір кільця можна стисненням, що підходить для виробів з гладкою поверхнею. Рівномірне стиснення з усіх боків допоможе уникнути деформації і забезпечить створення правильної форми. Ще одним способом є вирізання шматочка металу, що робиться з урахуванням наявності насічок. Деякі беруться за зменшення кільця з гравіюванням, яка може пошкодитися.
6
Якщо вирізання металу не уникнути, тоді зробити це потрібно біля проби, де буде найбільш непомітно.
7
Пам'ятайте, що ремонт виробів із платини відбувається тільки на спеціальному більш дорогому обладнанні, яке можуть дозволити собі не всі майстерні.
8
Зупиніть вибір на ювелірній майстерні, де вам розкажуть про всілякі ризики і дадуть гарантію якісного виконання.