Як очистити нагар з поршня. ваз 2110 Як почистити поршня від нагару.

Зниження економічності автомобіля може настати через те, що в циліндрах і поршнях двигуна знаходиться підвищене утворення нагару. Це призводить до перегріву двигуна, появі металевого стуку і багатьом іншим неприємним моментам.
Вам знадобиться
  • Пластиковий скребок або дротяна щітка, бензин, гас або спирт, чиста ганчірка.
Інструкція
1
Очистку можете проводити як на знятому двигуні, так і встановленому під капотом. Першим ділом від'єднайте головку з блоку циліндрів. Після цього візьміть в руки пластиковий скребок або дротяну щітку, за допомогою яких ретельно видаліть весь нагар, яких скупчився в камерах згоряння циліндрів. Не забувайте про очистку стрижнів і направляючих втулок. Після зняття верхнього шару обов'язково промийте камери згоряння і циліндри бензином, гасом або спиртом.
2
Якщо мотор знаходиться в автомобілі, то ретельно почистіть верхню частину поршнів і циліндрів. Будьте гранично уважні при виконанні даної процедури, адже за наявності залишків нагару в циліндрах ви ризикуєте процарапать стінки і отримати серйозні пошкодження поршнів. Для запобігання цій ситуації, перед початком робіт поверніть колінчатий вал таким чином, щоб два поршня зупинилися у верхній мертвій точці. Решта два циліндра акуратно прикрийте чистою ганчіркою. Не забудьте ізолювати систему охолодження, щоб частки забруднень не влучили всередину. Для цього заклейте охолоджуючі канали липкою стрічкою.
3
За допомогою мастила заповніть простір між поршнями і стінками циліндрів. Після чого пластиковим скребком ретельно почистіть верх поршнів, стежачи за тим, щоб не подряпати алюмінієвий сплав. Далі акуратно видаліть залишки мастила разом з нагаром.
4
Проведіть профілактичні заходи, які спрямовані на зменшення утворення нагару. Для цього відполіруйте верхню частину поршня. Потім зніміть тканину, яка закривала два циліндра, і поверніть колінчатий вал так, щоб знаходилися внизу поршні встали в мертву зону. Проведіть їх очистку аналогічно тій, яка була зроблена з іншими двома циліндрами. Не забудьте провести полірування й цих поршнів.