Як поміняти поворотник на ВАЗ 2114. Як поміняти лампу повороту на ваз-2110.

ВАЗ-2114 є однією з найбільш вдалих моделей автомобіля, які випускає російський автопром. У зв'язку з повсюдним поширенням даної моделі виникає велика кількість питанням з експлуатації та ремонту.
Вам знадобиться
  • Рукавички, чиста ганчірка, спирт, викрутка.
Інструкція
1
Перед початком робіт відкрийте капот і відключіть провід від мінусової клеми акумулятора. Після цього надіньте на руки рукавички, щоб запобігти появі на склі лампи жирних слідів. Якщо ж плями все-таки з'явилися, то постарайтеся позбутися від них за допомогою чистої ганчірки і спирту.
2
В іншому випадку плями приведуть до того, що з'явиться потемніння колби галогенних ламп, і до подальшого її виходу з ладу. Після даних профілактичних заходів від'єднайте від покажчика повороту колодку з електричними проводами.
3
Потім відключіть роз'єм проводів, який підходить до фарі. Акуратно натисніть на фіксатор і поверніть проти годинникової стрілки гідрокомпенсатор. Відчувши, що він повернуть до упору, витягніть його назовні з корпусу фари. Потім за допомогою викрутки відкрутіть болти, які кріплять фару з обох сторін і зніміть її разом з покажчиком повороту.
4
Відкрутіть ще два гвинти і від'єднайте покажчик повороту від головної частини фари. Отщелкніте пружинні фіксатори і зніміть гумовий ковпачок, який виконує роль захисного інструменту. Після цього вийміть патрон разом з лампою з корпусу покажчика. Далі акуратно витягніть лампу і проведіть її заміну.
5
Після проведення заміни вставте лампу в патрон, а патрон в корпус фари. Потім підключіть електричний роз'єм, підключіть провід до акумуляторної батареї і перевірте працездатність встановленого приладу. Для цього поверніть ключ у замку запалювання і опустіть або підніміть ручку перемикання покажчика повороту і дивіться на роботу лампи.
6
Якщо все працює в штатному режимі, то зробіть збірку в зворотній послідовності, уважно стежачи за тим, щоб фіксатори встали на свої місця. Після цього закріпіть корпус фари на корпусі автомобіля за допомогою гвинтів і закрийте капот.