Як побудувати хатинку в лісі.

Багато людей мріють відпочити від міської суєти в лісовому будиночку. Звести його можна своїми руками. Необхідно тільки вибрати відповідне місце, на якому ви будете будувати будинок. Рекомендується зводити будову поруч з озером або річкою.
Інструкція
1
Після того як ви вибрали місце, займіться його підготовкою. Для цього розчистите його і зніміть верхній шар грунту. Врахуйте, після дощу і танення снігу вода буде стікати. Ваша хатинка не повинна опинитися в калюжі.
2
Приступите до виготовлення зрубу. Лінії Протеси намітьте плотницкой виделкою. Найчастіше діаметр колод дорівнює 20 см, більш товсті застосовувати недоцільно. Щоб прискорити будівництво, скористайтеся мотопилкою.
3
Зруб робіть цілісним. Тільки після того, як він готовий, можна вирізати вікна та двері. За допомогою мотопили можна випилювати навіть пази. Далі зверніть увагу на мох. Вам навряд чи вистачить двох-трьох мішків. В основному він потрібен для утеплення стелі та зрубу. Конопатити також необхідно навколо дверного і віконного блоку. Якщо поруч є сухе болото, то мох ви можете заготовити саме там.
4
Перший вінець поглибте в грунт. Спочатку укладіть на протилежних сторонах два перших колоди. Вони повинні бути розташовані строго горизонтально. Відстань між ними повинна бути однаково. Після цього на них укладете два інших колоди. Кут повинен бути прямий. Потім виконайте кутове з'єднання в чашку. Для розмітки чашок розсуньте ніжки риси на половину діаметра верхньої колоди. До верхнього колоді приставте риску таким чином, щоб вона однією ніжкою рухалася по верхньому колоді, а другий окреслювала дугу, залишаючи ризику на нижньому колоді.
5
Після розмітки чашки займіться її вирубкою. Для цього необхідно спочатку відсунути в сторону верхні колоди. Потім укладіть перші колоди вінця. За допомогою значна перевірте правильність установки. За першим колодах ви можете нанести ризики для чашки на друге колодах. Аналогічно вирубуються чашки на других і наступних колодах. Після цього колоди складаються в зруб і зміцнюються.