Як приварити поріг. підварити днище на ниві.

Пороги є відповідальною деталлю в автомобілі. Якщо вони прогнили або не вселяють довіри, то їх необхідно замінити. Приварити поріг можна і самостійно, якщо у вас є найпростіше зварювальне обладнання.
Вам знадобиться
  • Гайкові ключі, дриль, болгарка, шпаклівка.
Інструкція
1
Перед початком робіт зніміть передню і задню двері. Після цього від'єднайте алюмінієвий поріжок, який знаходиться внизу наддверних ущільнювачів. Також вийміть з салону килимки і підійміть оббивку, щоб нічого не перешкоджало проведенню даної процедури.
2
Після цього акуратно виконайте видалення старих порогів. Для цього відзначте місця точкової зварювання, які зазвичай знаходяться у передньої і задньої дверей, а також у середньої стійки. Далі візьміть в руки дриль і висвердлите зварювання. Також позбутися порогів можна і за допомогою болгарки.
3
Ретельно вичистіть поверхню, видаліть всі сліди іржі і обріжте ті частини днища, які також прогнили або піддалися корозії. Після цього зачистите і знежирте місця нанесення фарби і зварювання. Не забудьте подбати про місця приєднання нового порога. Для цього залиште ділянки близько 5-6 см на передній і задній панелі крила.
4
Візьміть новий поріг і прикладіть його. Після цього соединитель спереду повинен чітко зістикуватися зі старим. У задній частині поріг з'єднайте внахлест з підсилювачем підрамника. Закінчивши установку, укоротите підсилювач і виконайте виріз біля середньої стійки. Дана міра потрібна для того, щоб залишок старого не заважати при виконанні робіт.
5
За допомогою зварювання закріпіть підсилювач на соединителе. Подгоните зовнішню панель порога якомога точніше, потім просвердлите отвори для зварювання. Закріпіть саморізами панель і приваріть її до підсилювача через раніше зроблені отвори. Не забудьте про соединитель, який потрібно закріпити на днище кузова.
6
Приварите залишився метал до порогів, а також зробіть латки з боку днища. Ретельно зачистите і зашпаклюйте зварні шви по всій поверхні. Після цього накладіть шар грунту і зробіть фарбування порогів. Встановіть на місце всі зняті елементи автомобіля.