Як зробити хімчистку автомобіля.

Якщо мийку автомобіля багато автолюбителів намагаються робити регулярно, то на внутрішню чистку салону часу майже не залишається. Дану процедуру можна провести як в спеціальних місцях, де дану роботу виконувати професіонали, так і самостійно.
Вам знадобиться
  • відро, водонепроникні рукавички, щітки, губки, різні засоби для очищення оббивки і мийки стекол, чисті рушники і пороховсмоктувач
Інструкція
1
Заженіть автомобіль в гараж або знайдіть таке місце на вулиці, де безвітряно і майже немає пилу.
2
Витягніть з автомобіля назовні все килимки і потрібні речі, які можна скласти в поліетиленовий пакет. Зберіть все сміття і віднесіть його на смітник. Після цього вимийте автомобіль зовні, особливу увагу приділіть порогам і простору, де розташовані дверні петлі. За допомогою спеціального засобу почистіть килимки і повісьте сушитися на свіже повітря.
3
Приготуйте в відрі розчин для чистки салону автомобіля. При отриманні даного засобу уважно прочитайте інструкцію і чітко дотримуйтесь її вказівкам. Отримавши піну, нанесіть її на губку і приступайте до роботи. Почніть зі стелі автомобіля. Для зручності максимально відкиньте назад спинки передніх сидінь. Після цього нанесіть піну на невелику ділянку і втирайте. Через деякий час за допомогою вафельного рушники витріть насухо поверхню і перейдіть на інше місце.
4
Після закінчення чищення стелі обов'язково пропилесосьте його спеціальною насадкою, яка дозволить прибрати максимальну кількість вологи. Потім щіткою видаліть всі забруднення з щілин, кнопок. Ретельно обробіть пилососом підлогу і салон автомобіля. Після цього нанесіть на поверхні піну і розітріть її по поверхні.
5
Не забудьте почистити багажник, попередньо забравши з нього всі інструменти і речі. Уважно стежте за піною, яку наносите на оброблювані місця - якщо вона стає брудною, значить і поверхня ще не остаточно очистилася. Після закінчення робіт пополіруйте пластик, укладіть килимки на свої місця і вимийте вікна.