Що таке динаміка.

Динаміка має безліч визначень і значень, які є в фізиці, астрономії, науках про землю, біології, техніці та музиці. В цілому динаміка визначається як зміна якогось явища з плином часу (наприклад, суспільного розвитку) або рух, дія і розвиток.
Інструкція
1
У фізиці динамікою називається цілий розділ механіки, який присвячений причин виникнення механічного руху. У даному розділі наводяться поняття маси, імпульсу, сили і енергії. Іноді поняття динаміки використовується в загальнолітературному сенсі при позначенні процесів, які розвиваються в часі залежно від яких-небудь величин.
2
Основним завданням динаміки у фізиці є визначення за характером руху рівнодіюча сил, які діють на тіло. Зворотного завданням даного розділу є визначення по заданих силам характеру руху даного об'єкта. Також існує аерогазодинаміки (вивчає закони газоподібного середовища), гідродинаміка (рух ідеальних і реальних газу та рідини), молекулярна динаміка (метод, при якому еволюція взаємодіючих частинок відстежується через рівняння їх рухів), термодинаміка (перетворення теплоти та інших форм енергії) і нелінійна динаміка (нелінійні динамічні системи).
3
Зоряна динаміка відповідає за вивчення рухів зірок, які здійснюються під впливом гравітації. Основними об'єктами даного розділу астрономії є кратні і подвійні зірки, кульові скупчення, галактики і їх скупчення. Всі ці явища виражаються в якості зоряних систем.
4
Геодинаміка - наука про природу процесів, які виникають в результаті еволюції Землі як планети. Дисципліна використовує знання в галузі геології, геохімії, геофізики і математичного та фізичного моделювання.
5
У біології існує визначення динаміки рослинності, яка проявляється в процесі трансформації рослинних угруповань під впливом різних внутрішніх і зовнішніх факторів.
6
Динаміка машин і механізмів вивчає рух механізмів з урахуванням діючих на них сил і встановлює закони руху ланок, їх регулювання, знаходження втрат при терті і урівноваження всіх факторів.
7
Дане поняття в музиці має значення, пов'язане з відтінками гучності звучання при їх позначенні в нотного запису.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hiDPvMVHOkY
Існує золоте правило підключення колонок - потужність динаміків в будь-якому випадку повинна перевищувати потужність підсилювача. Чим більше, тим краще для динаміків. Динаміки можна розділити на чотири групи: широкосмугові, низькочастотні, середньочастотні і високочастотні. З їх назви відразу зрозуміло, який діапазон частот вони видають. До того ж при підключенні декількох динаміків треба пам'ятати, що з підвищенням кількості збільшується їх чутливість.
Інструкція
1
З'єднайте позитивний вихідний канальний роз'єм підсилювача з позитивною клемою динаміка А.
2
З'єднайте негативний вихідний роз'єм каналу динаміка А з позитивним роз'ємом динаміка В. Пам'ятайте, що коли до одного підсилювальному каналу проводиться послідовне підключення двох і більше динаміків, це в будь-якому випадку буде відображатися на вихідної потужності всієї конструкції.
3
Підключіть негативну клему динаміка В до позитивного роз'єму каналу динаміка С.
4
Побудуйте всі наступні сполуки подібним чином. В даному випадку з'єднуються чотири динаміка (А, В, С, D). За даною схемою працюйте з динаміка ми виключно низькочастотної ланки. Після того, як на динамік подається електроімпульс, дифузор продовжує якийсь час здійснювати коливання. Це і служить причиною нечіткого відтворення звуку. Час загасання цих коливань зменшите, ізолювавши корпус аудіосистеми звукопоглинальними матеріалами або зашунтировав висновки котушки низьким вихідним опором підсилювача.
5
Головне не перестарайтеся з мінімальним навантаженням підсилювача, хоча більшість з них можуть працювати і при 2 Ом, однак це не означає, що вони впораються і з 1-омной навантаженням. Крім цього, при низьких навантаженнях значно знижується здатність підсилювача належним чином контролювати руху дифузора динаміка , що в більшості випадків призводить до ефекту «розмитого» баса і впливає на звучання в цілому.
6
З'єднайте негативний роз'єм каналу останнього динаміка з мінусовим вихідним роз'ємом пристрою підсилювача. При такому вигляді з'єднання, коли динаміки розташовані в послідовній ланцюжку, як правило, зростає опір навантаження, і чим більше буде ланок, тим більше буде опір. За великим рахунком з'єднати можна скільки завгодно динаміків, головне, щоб показник їх загального опору становив не вище 16 Ом.