Як привітати дитину вдома з Новим роком.

В європейських країнах діти вже давно переступили ту межу цинізму, яка відокремлює віру в Діда Мороза від реалій життя. Тому вони з задоволенням поєднують ці поняття. У нашій країні віра в чудо стає все менше, так що лише батькам під силу зробити Новий рік для дітей казкою, яка залишиться в пам'яті на довгі роки. І потрібно для цього не так вже й багато.
Інструкція
1
Перед тим, як привітати дитину з Новим роком, створіть в квартирі відповідну обстановку і підтримуйте віру в чудо. Якщо дитина буде чути в сім фрази про те, що Діда Мороза не існує, то і переконати малюка в його присутності буде непросто. Підготовчі роботи починайте ще восени, розповідаючи найменшим про те, що скоро настане зима, буде свято і подарунки. Можна спробувати написати листа Діду Морозу і чекати відповіді, який можуть надіслати на пошту близькі друзі або родичі. Важливо, щоб почерк у листі був дитині незнайомий, інакше вся інтрига буде загублена ще на початку святкування.
2
Прикрасьте квартиру, поставивши ялинку. Дайте можливість дитині взяти участь в її оздобленні. Так він зможе усвідомити свою причетність до свята і чекатиме його настання з великим трепетом. При цьому бажано створити кілька іграшок своїми руками - не важливо, чи буде це ліхтарик з паперу або ж мандарин, підвішений на ниточці.
3
У віці від трьох до п'яти привітати дітей з Новим роком можна за допомогою спеціально запрошених казкових персонажів. Батькам залишається лише потурбуватися придбання подарунка і викликом відповідних працівників. У шкільному віці подібний фокус навряд чи пройде, тому поспішайте зробити диво своїми руками в той час, коли це ще можливо.
4
Важливу роль у всьому святкуванні грає подарунок. Про те, що хоче отримати дитина, батьки дізнаються заздалегідь і бажано не відкладати покупку необхідної речі на останні перед святом дні. Інакше можна опинитися в ситуації, що бажаної іграшки просто не буде в продажу. Якщо є можливість, розмістіть його не під ялинкою, а застосувавши фантазію. Наприклад, маленькі предмети типу годин або стільникового телефону можна просто повісити на гілки ялинки. Так емоції з приводу копальні подарунка будуть більш яскравими.