Як розгладити куртку. складки на шкіряній куртці.

Куртки носять навесні, а взимку і влітку їх доля бути захованими в шафу. Коли куртку просто нікуди повісити, її складають і забирають в ящик. Чи потрібно говорити, що після вилучення з ящика куртка зім'ята і не розправляється. Найбільші труднощі викликає розгладження шкіряних курток. Оскільки гладити шкіру праскою не можна, необхідно знати деякі хитрощі, які допоможуть вам справитися з неслухняною шкірою.
Інструкція
1
Куртки з тонкої шкіри можуть розправитися, варто їм повисіти деякий час на плічках. Але цей варіант підходить лише для злегка стислій під час зберігання куртки. Великі складки так не розправляться.
2
Куртки з тонкої шкіри можуть розправитися, варто їм повисіти деякий час на плічках. Але цей варіант підходить лише для злегка стислій під час зберігання куртки. Великі складки так не розправляться.
3
Другий спосіб - отпарить шкіряну куртку. Але забудьте про праску, цей спосіб більш щадний. Підвісьте куртку на плічках над ванною і включіть гарячу воду. Тільки стежте, щоб при цьому куртка не намокла. Процес розпрямлення повинен відбуватися тільки під впливом гарячої пари.
4
Якщо куртка вперто не бажає розлучитися зі складочками, використовуйте парообразователь. Він відрізняється від праски. Струмінь пара треба направити на шкіряний виріб з відстані не менше 10 см з усіх боків. Не допускайте появи на куртці конденсату. Він може зіпсувати шкіру.
5
Якщо ж ви все-таки ризикуєте застосовувати праска, то встановіть найделікатніший режим з мінімальною температурою, накрийте шкіру тонкою тканиною і пропрасуйте.
6
У найважчих випадках без допомоги хімчистки не обійтися. Віддаючи куртку в хімчистку, ви можете бути впевнені, що там не тільки позбавлять її від складок і заломів, а й почистять.
Шкіряні вироби повинні зберігатися на вішалках, так як вони легко мнуться. Але якщо річ зі шкіри все ж пом'ялася і придбала непривабливий вигляд, це можна виправити за допомогою води, пара або праски. Гладити її потрібно обережно, дотримуючись певні умови, інакше матеріал можна пошкодити, оскільки шкіра погано реагує на високу температуру.
Інструкція
1
Якщо у вас є можливість почекати кілька днів, спробуйте обійтися без праски. Просто повісьте річ на вішалку з плічками і залиште в шафі. Якщо шкіра тонка і не сильно пом'ята, вона розгладиться під своєю вагою.
2
Завжди гладьте шкіру тільки з виворітного боку. Провівши праскою на лицьовій частині вироби, ви зіпсуєте матеріал. Поставте температуру на мінімальне значення. Якщо виріб має підкладку, можна погладити прямо через неї. В іншому випадку візьміть шматок тканини або пергаментний папір.
3
Під час прасування намагайтеся постійно переміщати праску, не затримуючись і не допускаючи перегріву якої-небудь ділянки. Не тисніть, не прикладайте великих зусиль - так на шкірі можуть залишитися сліди переплетень тканини. Не вмикайте пар. Є таке правило розгладження шкіри: використовувати або воду, або тепло, але не можна і те, і інше.
4
Якщо деякі ділянки повністю не випрямляються, використовуйте прес. Шкіра - НЕ тканину і ідеально випрасувати її складно. Тому покладіть на місця зі складками і заломами важкі предмети - наприклад, велику книгу. Потримайте кілька годин, поки ділянка не розгладитися. Потім повісьте виріб в шафу на пару днів, шкіра до кінця розгладиться.
5
Праска - досить ризикований спосіб погладити шкіру, можна використовувати і безпечніші, наприклад, задіяти пар. Включіть в ванній кімнаті гарячу воду, дочекайтеся, поки пара не заповнить приміщення. Повісьте виріб, щоб на нього не потрапляла вода і закрийте двері. Якщо у вас є парообразователь, спробуйте розгладити шкіру з його допомогою. Тримайте його в десяти сантиметрах від матеріалу.
6
Використовуйте воду - намочіть губку, нанесіть на шкіру, погладьте руками і залиште висихати. Якщо жоден із способів не допоміг, віднесіть річ в хімчистку або знайдіть магазини шкіряних виробів, де є преси для шкіри.