Як надіти авточохли. вибрати чохли до авто.

Більшість автомобілістів не з чуток знає, наскільки важко буває зберегти сидіння в належному вигляді. На поверхні чохлів накопичується велика кількість пилу і бруду. Рано чи пізно сидіння доводиться міняти, щоб зберегти салону пристойний вигляд і вберегти його від псування.
Інструкція
1
Вийміть куплені чохли з упаковки і розберіться з усіма складовими елементами. Розкладіть всі частини виробу в салоні машини приблизно так, як вони повинні встановлюватися в авто. Чохли, призначені для передніх сидінь, покладіть на передні крісла. У деяких моделей чохли на ліве і праве сидіння сильно відрізняються. Також можна зорієнтуватися по наявності механічного регулювання підпірки кишень, підлокітників і спинки. За такою ж схемою всі дії робляться і з задніми сидіннями.
2
Дуже уважно переберіть всі автомобільні чохли, обов'язково зробіть акцент на підголовники. У деяких машин є задні підголівники, які за розміром менше, ніж передні, хоча на перший погляд може здатися, що вони однакові. Перевірити це можна, доклавши бічні елементи один до одного. Також розгляньте бічну частину підлокітника. Передня частина - та, у якої є найбільший вигин.
3
До упору посуньте сидіння вперед. Надіньте виріб за допомогою спеціальних гумок з замками, почніть з'єднання безпосередньо зі спинки. Після цього надягайте виріб на передню частину. Заведіть руки під крісло і зафіксуйте замки. Потягніть кінець гумки, яка допоможе підтягнути кріплення. Сховайте бічний елемент.
4
Натягуйте чохли акуратно. Підголівник заштовхується пальцями всередину вироби, а не натягується зверху, після чого він фіксується за допомогою липучок. Встановлюючи чохли на бічну частину, не переплутайте ліву і праву сторони. За допомогою маленьких ножиць можна прорізати необхідні отвори під гачки і кнопки, які маються на сидіннях вашого авто. Перед тим, як прорізати отвір переконайтеся, що товар одягнений без перекосів і сидить абсолютно симетрично щодо крісла.
Корисна порада
Щоб натягнути чохли можна спробувати зняти і витягти всі сидіння з салону, проте це досить трудомісткий процес, не дивлячись на те, що таким чином одягнути чохли буде набагато легше.