Як обнулити htc.

Виконання повного обнулення, або скидання налаштувань, комунікатора HTC повинно застосовуватися тільки в разі неможливості відновлення нормальної роботи пристрою стандартними засобами, оскільки призводить до видалення всього користувацького контенту.
Інструкція
1
Виконайте одночасне натискання функціональних софт-кнопок ліворуч і праворуч від коліщатка управління HTC Artemis і зробіть короткочасне натискання стилусом на кнопку скидання, розташовану в дівою нижній частині комунікатора (для HTC P3300 Artemis).
2
Продовжуйте утримувати натиснутими софт-кнопки до появи пропозиції виконання повного перезавантаження пристрою і підтвердіть виконання операції натисканням кнопки «Так» (для HTC P3300 Artemis).
3
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Yes (кнопка відповіді) і End (кнопка скидання виклику) на лицьовій стороні HTC Touch і здійсните короткочасне натискання стилусом на кнопку перезавантаження (soft reset) у нижній торцевій частині апарату (для HTC P3450 Touch) .
4
Продовжуйте утримувати кнопку Yes і End до появи пропозиції повного перезавантаження пристрою і підтвердіть виконання операції натисканням кнопки «Так» (для HTC P3450 Touch).
5
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш GPS і IE в нижній лицьової частини HTC Cruise і здійсните короткочасне натискання стилусом на кнопку перезавантаження (soft reset) у нижній торцевій частині апарату (для HTC З3650 Cruise).
6
Продовжуйте утримувати кнопку GPS і IE до появи пропозиції повного перезавантаження пристрою і підтвердіть виконання операції натисканням кнопки «Так» (для HTC З3650 Cruise).
7
Виконайте одночасне натискання клавіші зменшення гучності і центру джойстика HTC Diamond і здійсните короткочасне натискання кнопки включення пристрою (для HTC P3700 Diamond).
8
Продовжуйте утримувати натиснутими обрані кнопки до появи сервісного меню на екрані апарату і скористайтеся клавішею збільшення гучності для виконання операції форматування зі збереженням інформації на flash-диску або виберіть опцію очищення всіх даних користувача повторним натисканням кнопки зменшення гучності (для HTC P3700 Diamond ).