Як відправити картинку по ММС.

ММС - це опція, яка включає передачу зображень, відео- та аудіофайлів за допомогою мультимедійних повідомлень. Дана послуга дозволяє абонентам спілкуватися не тільки за допомогою голосового зв'язку, але і за допомогою різних додатків.
Інструкція
1
Спочатку переконайтеся, що ваш стільниковий телефон підтримує опцію передачу/прийом ММС-повідомлень. Як правило, всі сучасні моделі телефонів мають цю можливість. Якщо ж ви сумніваєтеся, прочитайте уважно інструкцію, яка додається до вашого мобільного. Або візьміть телефон і зайдіть в меню. Після цього виберіть вкладку «Повідомлення». Якщо перед вами відкриється список, де буде пункт «ММС», то дана опція присутня у вас в мобільному.
2
Налаштуйте прийом і відправку мультимедійних повідомлень. Як правило, вона підключається при первісному використанні сім-карти. Коли ви вставляєте її в ваш телефон, приходить повідомлення про автоматичні налаштуваннях ММS і GPRS. Вам залишається тільки їх зберегти. Якщо ж такі настройки не прийшли, зателефонуйте на лінію обслуговування абонентів вашої стільникової компанії, назвавши модель телефону, ви отримаєте настройки у вигляді смс. Також ви можете звернутися особисто в офіс вашого оператора.
3
Зайдіть в меню телефону. Виберіть вкладку «Повідомлення», потім «ММС». Після цього клікніть на пункт «Нове повідомлення». У нижній частині дисплея ви побачите параметр «Додати», натисніть на нього і виберіть файл зі списку, який ви хочете послати. Потім виберіть адресата і натисніть «Відправити» або «Ок».
4
Якщо у вас немає можливості відправити ММС за допомогою стільникового телефону, ви можете скористатися інтернетом. Для цього зайдіть на офіційний сайт вашого стільникового оператора. Знайдіть напис «Відправити SMS/MMS» і клікніть на неї.
5
Введіть номер свого телефону і пароль. Після цього ви ввійдете в систему відправки повідомлень. У деяких стільникових операторів передбачена реєстрація, тільки після цього ви будете мати можливість відправляти мультимедійні повідомлення.
6
Виберіть потрібний вам файл, напишіть номер адресата і натисніть «Відправити».