Як врізати ручку в міжкімнатні двері. Як вставляти ручки в міжкімнатні двері.

Після того як встановлено двері, необхідно зайнятися монтажем ручок і замків. В даний час більшість ручок для дверей має вбудовані замки. Монтувати їх не складно. Всю роботу можна виконати самостійно.
Інструкція
1
Для початку виберіть на двері місце, в яке будете монтувати дверну ручку. Потім прикладіть її до торця дверей і зробіть розмітку під корпус. Паз ви можете зробити за допомогою долота. Підчищати внутрішню частину найзручніше стамескою. Заздалегідь висвердлите більшу частину паза дрилем. Для роботи знадобиться свердло, діаметр якого трохи менше ширини паза. Час від часу пробуйте вставляти ручку в неготові отвір. Глибина повинна бути більше корпусу ручки приблизно на 3 мм.
2
Після того як ви підготували отвір для корпусу ручки з замком, зробіть розмітку для вибору паза. Площина планки повинна розташовуватися врівень з торцем двері. Врізався дверну ручку із замком гранично акуратно. В іншому випадку можна серйозно пошкодити дверне полотно.
3
Ручка повинна щільно сісти в зроблені пази. Під час врізки обов'язково потрібно переконатися в працездатності всіх механізмів ручки. Далі зробіть отвори для закріплення планки. Вони повинні бути на 1/3 менше шурупів, а в діаметрі на 1 мм менше діаметра шурупів.
4
Потім перейдіть до розмітки пазів для ригеля і язичка засувки на коробці дверного полотна. Для цієї мети необхідно просто змастити їх торці фарбою. Закрийте двері і приведіть в дію механізм дверною ручкою і ключем. На дверній коробці повинен залишитися відбиток. Місце для свердління ви можете відзначити олівцем. Для цього необхідно виміряти його розташування рулеткою або ж лінійкою. Зробіть отвори для цих пазів. Також ви повинні вирубати місце для топлення запірної планки. Для цієї мети прикладіть планку до дверної коробки. Віконечка повинні повністю бути суміщені з пазами. Відзначте контур. Далі зробіть виїмку для планки і встановіть її. Ще раз перевірте працездатність ручки і замку. При неправильному розташуванні ручка і замок не виконуватимуть своїх функцій.
Існує кілька різновидів ручок з защелкивается механізмом - натискні фальових, нероз'ємні і ручки-ноби. Але у всіх випадках врізати в двері ручку слід одним способом.
Інструкція
1
Першим ділом позначте те місце на двері, куди маєте намір врізати ручку. Прикладіть защелкивается механізм до торця і окресліть місце майбутнього паза.
2
Для зручності висвердлите більшу частину прорізу за допомогою дриля. При цьому необхідно підібрати свердло такого діаметру, який трохи менше ширини самого паза.
3
Використовуючи долото і киянку, завершіть виїмку отвору. Під час роботи слід регулярно підчищати паз стамескою. Надлишки дерев'яної стружки обмежують видимість, в результаті можуть призвести до того, що розміри готового паза не співпадуть з необхідними. Постійно контролюйте глибину, вставляючи механізм.
4
На наступному етапі потрібно зробити отвори для стержня, який з'єднується дверні ручки з обох сторін. А також для перемикача засувки і стягають накладки гвинтів, якщо такі є. З цією метою попередньо нанесіть розмітку, приклавши механізм до дверного полотна. Враховуйте товщину передньої планки, зрушуючи отвори на два-три міліметри далі від неї.
5
Встановлюючи механізм, переконайтеся, що клямка і ригель рухаються легко. Обов'язково змастіть всі рухомі частини технічним вазеліном або солідолом.
6
Просвердлите отвори під саморізи, щоб закріпити передню планку. Вони повинні мати трохи меншу глибину і діаметр, ніж шурупи. Зафіксуйте планку.
7
Тепер, коли вам вдалося врізати у двері ручку з її защелкивается механізмом, необхідно зробити відповідні пази в косяку для язичка і ригеля. Змастіть їх торці добре змивається фарбою, прикрийте двері і поверніть ручку. На одвірку залишаться сліди. Це саме те місце, де потрібно робити пази.
Корисна порада
Глибина отворів повинна бути дорівнює довжині язичка і ригеля. Спочатку виберіть пази, а потім видовбати місце для запірної планки. Поєднавши віконця з пазами, зафіксуйте її за допомогою саморезов.Работа вважається завершеною, коли ручка і клямка добре рухаються. Наявність труднощів і перешкод говорить про те, що зроблена помилка. Запобігти подібне явище можна в тому випадку, якщо ви будете врізати у двері ручку, постійно звіряючи розміри.