Як кріпити кухонний плінтус. На якій відстані від стелі кріпити стельовий плінтус з підсвічуванням.

Перед людьми, які вирішили оновити підлогове покриття, обов'язково постає питання про те, як правильно кріпити плінтус і який тип кріплення вибрати. Правильно встановлений плінтус не створюватиме додаткових проблем, якщо, наприклад, захочеться поміняти шпалери.
Інструкція
1
На даний момент найчастіше використовується три способи кріплення плінтуса: за допомогою клею, за допомогою спеціальних кріплень, за допомогою саморізів. Приклеїти плінтуса найпростіше. Кріпити плінтус на клей або на «рідкі цвяхи» доцільно тільки в тому випадку, коли він встановлюється раз і назавжди.
2
Досить часто виробники рекомендують встановлювати пластикові плінтуса на спеціальні кріплення. У даній ситуації необхідно спочатку закріпити на саморізи кріпильні елементи. Вони повинні знаходитися на відстані 30-50 см один від одного. Після цього на них вже встановлюється сам плінтус. У підсумку виходить тверде й міцне кріплення, яке також зовсім непомітно. Головним недоліком також є проблемний демонтаж. Зняти плінтус ви можете без проблем, однак закріпити його також міцно у вас навряд чи вийде. Жорсткі кріплення при демонтажі часто рвуть пластик.
3
Встановлювати плінтус за допомогою саморізів більш трудомістке. Спочатку потрібно правильно зробити на стіні позначки під отвори. В даному випадку обов'язково повинні бути враховані всі її нерівності. Після цього можна приступати до висвердлюванню отворів і забивання дюбелів. На наступному етапі необхідно зробити отвори в плінтусі. Точно вставте їх з отворами в стіні. Прикрутите плінтус до стіни. У ході роботи не варто забувати про всіх необхідних з'єднаннях і куточках. Одягати їх потрібно до того, як закрутили найближчі саморізи. Даний спосіб кріплення має безліч позитивних характеристик. Планується буде триматися міцно. Ви можете легко зняти його і встановити назад. У результаті виходить надійне й естетичне кріплення.
Зверніть увагу
Питання про те, як кріпити плінтус і на якому типі кріплення зупиниться, незмінно постає перед кожним, хто вирішив оновити підлогове покриття або просто поміняти плінтус. З одного боку хочеться, щоб кріплення було міцним і плінтус не можна було б зірвати, наприклад, просто зачепивши його меблями.
Корисна порада
Пластиковий плінтус з кріпленням на кліпсах і пластиковий плінтус з кабель каналом. Перед детальним описом як кріпити пластиковий плінтус хочеться зробити невеличкий відступ. Взагалі пластикові плінтуса не тільки дуже практичні в експлуатації, але і володіють хорошими естетичними властивостями.