Як купити дитячу б/у коляску.

З появою в родині малюка зростають щоденні турботи, а разом з ними з'являються нові витрати. Більшості родин хочеться заощадити на покупках, особливо якщо батьки зовсім молоді і не встигли міцно стати на ноги. При покупці коляски можна пристойно заощадити, купуючи раніше використаний товар.
Інструкція
1
Не думайте, що якщо товар був минулого вже використаний кимось, то він є другосортним. Такого роду товари, якщо їх ретельно вибирати, можуть виявитися вельми якісними. Часом краще купити надійну, якісну модель, вживану, ніж дешеву новую.Пріобресті б/у коляски можливо за допомогою сайту в інтернеті або ж за оголошеннями в газеті, які розміщують родини. Зазвичай таким родинам коляска вже не потрібна, або ж вони обмінюють її на коляску для дітей постарше.
2
Якщо ви вирішили купити коляску б/у, спочатку підберіть модель. Адже вибирати доведеться «на слух», візуально подивитися на товар можна тільки лише при покупці. Виберіть відповідний варіант в магазині. Якщо немає можливості пройтися по магазинам, підберіть модель коляски в інтернет каталогах.
3
При виборі коляски вчіть кілька нюансів. По-перше, при експлуатації в першу чергу зношуються колеса, точніше - їх кріплення. Тому вибирайте модель коляски з металевим ободом колеса. Така конструкція прослужить довго, і не доведеться витрачатися на заміну деталей. По-друге, різновидів колясок багато, існують моделі з набором аксесуарів. Це москітна сітка, додаткова сумка для дитячих речей і захисна плівка від дощу. Якщо ви плануєте тривалі прогулянки в будь-яку погоду, ці додаткові опції вам обов'язково знадобляться. Вибравши моделі колясок, обов'язково зафіксуйте ціну на кожну з них. Надалі ця інформація придатися для торгу з продавцем.
4
Приступайте до безпосереднього пошуку. Великий вибір товару, що був у використанні, існує на сайтах «З рук в руки» і «Авито». Виберіть своє місто і рубрику «товари для дітей». У назвах моделей ви вже орієнтуєтеся, тому приступайте до обзвону. Поцікавтеся у продавця, скільки часу коляска була в експлуатації і в якому вона стані.
5
Якщо не знайшлася підходяща модель на цих сайтах - не впадайте у відчай, продовжите пошуки через пару днів. Інформація постійно оновлюється, в кінці кінців, вам пощастить. Паралельно з пошуком в інтернеті переглядайте місцеву пресу, відповідні рубрики. Оголошення такого типу можна зустріти також в молочних кухнях і в дитячих поліклініках.
6
Ні в якому разі не розплачуйтеся заздалегідь через банківські картки та інші послуги. Мало того що товар може виявитися не таким, який вказаний в оголошенні і на фотографії, вас просто можуть обдурити інтернет-шахраї. Платіть за товар тільки після того, як особисто переконаєтеся в його належній якості.