Як знайти роботу художнику.

Слово «художник» багатозначне. Як більш широке поняття воно означає людину творчої професії, діяча мистецтв. У прямому значенні художник - це той, хто професійно займається образотворчим мистецтвом. Однак знайти роботу художнику у відповідності з отриманим вищим або середньою професійною художньою освітою не так просто. Якщо ви вирішили знайти роботу художника, скористайтеся порадами.
Інструкція
1
По-перше, художник може бути надомним працівником. Якщо вас влаштовує такий варіант, шукайте вакансії в Інтернеті. Ви можете працювати віддалено: малювати комікси, створювати мультиплікаційних персонажів або персонажів он-лайн ігор, виконувати ілюстрації до книг і журналів.
2
Для того щоб отримати роботу художника, ви повинні створити своє портфоліо, що відбиває ваше майстерність. Найшвидший спосіб розміщення робіт - створення сайту, де можна їх пропонувати потенційним замовникам. До того ж в Інтернеті є інформація про проведених конкурсах, в яких можна взяти участь і показати свої здібності. Заведіть блог і пропонуйте з нього послуги художника та ілюстратора.
3
Якщо варіант надомної роботи вам не підходить, складайте резюме і звертайтеся в ті організації, де затребувані художники. Це можуть бути приватні студії, видавництва книг, газет, журналів, салони моди, декораційні майстерні театрів, спеціальні навчальні заклади, де викладають образотворче мистецтво.
4
В останні роки дуже затребуваними стали «суміжні» професії: реставратора і дизайнера. Але для цього ви повинні отримати додаткову освіту за обраним фахом і потім займатися пошуком роботи в реставраційних майстерень, дизайнерських бюро, рекламних компаніях.
5
Якщо ви вмієте малювати портрети, ви можете спробувати працювати на вулиці. Але ця робота швидше сезонна, і заробіток вельми нестабільний. До того ж у місті, де ви живете, має бути місце, де виставляються місцеві художники. Там зазвичай і здійснюється ця підробіток.
6
Ще один варіант - самому відкрити майстерню, в якій можна займатися прикладним мистецтвом: розписом кераміки, дерев'яних іграшок, виготовляти сувеніри і т.д. Для цього необхідно зареєструватися як індивідуальний підприємець і придбати необхідне обладнання.
7
Можна звернутися в центр зайнятості населення і чекати відповідної вакансії.