Як навчитися перемикати швидкості. Як навчиться переключатьскорості на мопеді yamasaki.

Найскладнішим в технічній частині водіння вважається вміння перемикати механічну коробку передач. Хоча саме з МКПП можна отримувати задоволення саме від водіння і управління автомобілем, коли ви вирішуєте, як швидко можете рушити з місця і розігнатися. Та й в екстремальному водінні дуже багато залежить від уміння працювати з коробкою передач.
Інструкція
1
Для початку потренуйтеся перемикати важіль коробки передач на місці. Для цього натисніть зчеплення і послідовно перемикайте швидкості. Ваше завдання навчитися робити це, не дивлячись на коробку передач. А саме цією помилкою грішать недосвідчені водії.
2
Пропрацюйте ті передачі, які даються вам найскладніше. Найчастіше плутають третю і п'яту передачу. П'яту передачу треба включати, сильніше відвівши важіль вправо і нагору. Тоді як третя передача після другої включається вгору і вправо без зміни траєкторії. Тільки небагато треба відвести важіль вправо.
3
Складнощі з включенням задньої швидкості бувають у тих машин, на яких задня передача включається рухом вліво і вгору. Її часто плутають з першою передачею. При включенні першої передачі, не робіть сильного ривка вліво. Ведіть трохи лівіше з нейтрального положення і передача включиться сама.
4
На дорозі прорахуйте послідовністьвключення передач і швидкісний відрізок, який відповідає кожній передачі. Для цього дивіться на показання тахометра і спідометра. Тахометр показує обороти двигуна, які він набирає при розгоні.
5
На першій передачі зазвичай рушають, потім трохи розігнавшись, переключаються другу.
6
Для третьої передачі треба набрати швидкість 30-40 км/ч. Потім знову розганяйтеся до 60 км/ч, щоб переключитися на четверту передачу.
7
А ось п'ята передача вимагає підвищеної швидкості. І на різних машинах може варіюватися, залежно від потужності двигуна. Машини з невеликим об'ємом двигуна після швидкості в 80 км/ч погано набирають обертів. Тому, перемикання на п'яту швидкість у них відбувається пізніше. Потужні автомобілі набирають швидкість швидше, і переключення на підвищену передачу у них відбувається раніше - після 70-80 км/ч.