Як облаштувати веранду.

Веранда - це зовнішня прибудова до будинку, яка розташовується вздовж стіни. Вона може бути заскленій з дахом або відкритою. Її основне призначення - бути вітальні або зимовим садом.
Вам знадобиться
  • - жалюзі;
  • - декоративна решітка;
  • - квіткові рослини;
  • - стіл, стільці;
  • - крісла
  • - шафка.
Інструкція
1
Плануючи заміський будинок, веранду побудуйте так, щоб вид з вікна веранди був направлений в мальовничий куточок, а не в бік вулиці.
2
Двері на веранді повинна вільно відкриватися, чи не загороджуючи приміщення. Для зручності встановіть її так, щоб вона вела на кухню.
3
При невеликому розмірі будинку, веранда може бути одночасно зоною відпочинку, їдальні та передньої. Якщо на веранду виходить сходи, що з'єднує верхній поверх з нижнім, то прохід до неї повинен бути вільним.
4
Вікна, що складаються з декількох віконних блоків, повинні розташовуватися один за одним. Відстань від рам до підлоги повинна бути не менше 50 см. Вікна прикрийте сонцезахисними екранами або жалюзі.
5
Для декорування веранди квітами і зеленню встановіть спеціальні декоративні решітки. Використовуйте їх для витких рослин.
6
Створіть багатоярусні композиції з НЕ квітучих і квітучих рослин на одній зі стін. Засклена веранда ідеально підійде для вирощування екзотичних фруктових рослин.
7
Обладнайте веранду каміном для відпочинку в прохолодні вечора. Він зігріє і прикрасить приміщення.
8
З меблів на веранді поставте стільці, стіл і крісла для відпочинку. При невеликій площі приміщення використовуйте трансформовану меблі, яка може легко переставлятися в будинок або в сад.
9
Добре буде виглядати плетені меблі з верби або ротанга. Сучасний вигляд веранді додасть пластикові меблі та яскраві парасолі.
10
Всі предмети меблів розмістіть близько глухої стіни веранди. Щоб оптично розширити простір, використовуйте в оформленні світлі відтінки.
11
Для економії простору веранди по периметру приміщення встановіть лавки, під якими зробіть додаткові ящики. В них можна зберігати господарські та побутові предмети.
12
Не зайвим буде шафка або вішалка для одягу. Подбайте про додаткове освітленні, коли денного світла буде недостатньо.