Як прибрати сіль з взуття.

Російські зими вимагають від нас не тільки сили і витривалості, а й часто матеріальних затрат, пов'язаних з швидким зносом взуття. Одна з найнеприємніших сторін цього питання - сіль, що залишає некрасиві білі розводи на поверхні наших чобіт.
Вам знадобиться
  • - чистить піна для взуття
  • - губка
  • - спирт
Інструкція
1
Кращим способом боротьби з цим є, насамперед, попередження такої проблеми. Для цього необхідно щодня перед виходом обробляти спеціальним вологовідштовхуючим засобом для взуття, яке можна придбати в будь-якому взуттєвому магазині.
2
Але цього часто буває недостатньо через негоду, і розводи солі все одно утворюються на взуття. В такому випадку, щоб взуття виглядала охайно, носите в сумці або зберігайте в робочому столі у вашому офісі балон з чистячої піною для взуття. Після прибуття куди-небудь дістаньте балон, нанесіть засіб на шматок будь щільної тканини або на паперову серветку, складену в декілька шарів. Обробіть чистячої піною ті ділянки на поверхні вашого взуття, на яких з'явилися розводи солі.
3
Є так само спосіб прибрати білі сліди солі на взутті в разі, коли у вас немає під рукою спеціального засобу для чищення взуття. Візьміть звичайний спирт, змочіть ним ватний тампон, протріть їм по лінії розлучень солі. Ви зможете таким чином прибрати сіль з взуття дуже швидко.
Корисна порада
Сліди солі не слід намагатися змивати водою, ви тільки завдасте ще більші пошкодження.