Як повісити кухонний гарнітур. Як зняти дверцята закривання електро духової шафи арістон.

Установка кухонного гарнітура в більшості випадків починається з навішування шаф. Вони повинні розташовуватися на рівні очей. Саме тому будь-яка помилка в розрахунках буде відразу кидатися в очі. Від того наскільки правильно встановлені шафи залежить естетичне сприйняття кухні.
Інструкція
1
Для початку за допомогою регулювальних гвинтів встановіть на наважках гачок в середнє положення. Навішування необхідно закріпити на внутрішніх бокових стінках шаф таким чином, щоб гачок не пару міліметрів виходив із задньої стінки шафи. Він повинен легко зачіпатися за монтажну шину. На стіні виконайте розмітку для свердління отворів під неї.
2
Якщо висота навішування шафи визначатиметься висотою кухонних пеналів, то рекомендується спочатку встановити їх. Навісна шина повинна розташовуватися нижче верхнього краю шафи. Для вимірювання цієї відстані прикладіть навісну шину до задньої стінки шафи таким чином, начебто він був би навешен на цю шину. За допомогою рівня і олівця на стіні зробіть лінії, які будуть позначати верх шаф, а також верхній край навішуванням шини.
3
Щоб визначити горизонтальне положення шафи використовуйте рівень. Не рекомендується відміряти відстань від підлоги або стелі. Справа в тому, що вони можуть бути нерівними. Навісну шину прикладіть верхнім краєм до накресленої лінії. Відзначте ті місця, де необхідно зробити отвори для кріплення. Для роботи ви повинні використовувати свердло відповідного розміру. В стіні зробіть отвори для кріплення рейці.
4
В дані отвори вбийте дюбелі. Вони повинні добре підходити для вашого типу стін. Монтажну планку зафіксуйте за допомогою кріплення. На монтажну рейку підвісьте шафи. Вирівняти шафи між собою ви можете регулювальними гвинтами на наважках. Фіксувати шафи між собою необхідно за допомогою струбцин. Для того щоб не пошкодити поверхню шафи вставте дерев'яний клин між ним і струбциной. В з'єднаних шафах просвердлите отвори під міжсекційними стяжку. Через них скріпіть шафи даної стяжкою. Залишилося тільки навісити дверцята на шафи і відрегулювати їх. Для цієї мети на петлях є регулювальні гвинти.