Як підібрати памперси дорослим.

Памперси з'явилися в Росії трохи більше десяти років тому і відразу стали надзвичайно затребувані, оскільки дозволяють вирішувати більшу кількість проблем, пов'язаних з доглядом за новонародженим. Однак існує ряд делікатних ситуацій, в яких памперси необхідні і дорослим людям. Такі підгузники використовуються як засіб гігієни лежачих хворих для профілактики пролежнів, а також потрібні людям, страждаючим нетриманням сечі. Щоб правильно підібрати памперси для дорослих, слід дотримуватися інструкції.
Інструкція
1
Насамперед підберіть відповідний вашому хворому розмір. Памперси для дорослих мають розміри S (50-80 см), М (70-110 см), L (100-150 см) і XL (120-164 см). Не купуйте памперси більшого розміру, оскільки вони не забезпечать кращого захисту від протікання. Навпаки, тільки щільно прилягають до тіла в області талії і паху підгузки здатні гарантувати високий ступінь захищеності.
2
Розмір також має значення для людей, які страждають різним ступенем нетримання. Якщо ви використовуєте денні памперси, ви прагнете не тільки до повної захищеності від протікання, але і до того, щоб цей засіб гігієни не було помітно під одягом. Правильно підібрана анатомічна форма памперсів гарантує комфорт у використанні.
3
Зверніть увагу на конструкцію підгузника. Він повинен мати еластичний пояс, що перешкоджає затікання сечі в область попереку, багаторазові застібки-липучки, надійно фіксують памперс, гумки в паховій області.
4
Найбільш зручні у використанні памперси, які мають індикатор рідини на передній поверхні, що дозволяє визначати час заміни підгузника за зміненим кольором.
5
Уважно ознайомтеся з характеристиками матеріалу, з якого виконаний захисний шар підгузника. Найнадійнішим є подвійний всмоктуючий шар з суперадсорбентом, який перетворює рідину на гель, при цьому залишаючи область прилягання тіла до підгузку сухий, затримуючи неприємний запах.
6
Памперси повинні забезпечувати вільну циркуляцію повітря, тому полімерний матеріал, з якого зроблено засіб гігієни, повинен зсередини бути розділений на сегменти.
7
При покупці памперсів зверніть увагу на дату виготовлення. Середній термін придатності будь-яких підгузників становить близько двох років. Не вибирайте памперси, якщо термін придатності близький до закінчення. Перевірте цілісність упаковки, оскільки якщо вона порушена, то не виключений варіант наповнення памперсів зайвою вологістю.