Як зв'язати шарф-трубу. македонська гумка.

Хітом нового сезону став шарф-труба. Він підходить тим модницям, які не люблять светри або довгі шарфи з бовтаються кінцями. Цей шарф відрізняється тим, що його кінці з'єднуються, утворюючи трубу. Шарф-труба поєднує в собі функції шарфа і шапки. До того ж шарф-труба дуже зручний і практичний в носінні.
Вам знадобиться
  • Товсті кругові спиці №6 або №8, 300 грамів мериносової вовни
Інструкція
1
Для шарфа-труби використовується велика в'язка. Якщо пряжа тонка, в'язати потрібно в дві нитки. Добре виглядає шарф-труба з пряжі «Hommage». Вона на 76% складається з кідмохера і на 24% - з поліаміду. Колір пряжі вибирайте по-своєму желанію.Прежде, ніж зв'язати шарф-трубу, потрібно вибрати візерунок і визначити щільність в'язання. Занадто щільна в'язка виглядатиме погано. Оригінально виглядатимуть коси, ромби, всілякі гумки і хвилі. Стильно виглядає шарф-труба, пов'язаний македонської (англійської) гумкою. Для зразка наберіть парна кількість петель.
2
В'яжеться македонська гумка наступним чином. У першому ряду потрібно чергувати одну лицьову і одну виворітну петлі. У другому ряду всі лицьові петлі пров'язуйте лицьовій, а виворітні знімайте, чи не пров'язуючи, разом з накидом. У третьому ряду петлю з накидом пров'язуйте лицьовій за задню стінку, а виворітну знімайте з накидом. Візерунок повторюється з третього ряду.
3
Майстрині, які добре знаються на в'язанні, можуть зв'язати шарф-трубу двокольорового англійської гумкою. Розрахувавши кількість петель, зв'яжіть шарф шириною 50 сантиметрів і завдовжки - 60 сантиметрів. Занадто вузький шарф-труба підійде далеко не кожному і буде виглядати не так цікаво. Зв'язавши полотно, зшийте краю гумки, намагаючись зробити шов непомітним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zSOAbeu0FFc
Зверніть увагу
Довгий і широкий шарф-труба вільно збирається на плечах гармошкою. Надягають його через голову. У прохолодну погоду верхню частину шарфа накидають на голову, як капюшон. Шарф-труба захищає шию і плечі не тільки від холоду, але і від вітру. Він підходить практично до будь-якого одягу. Шарф-труба може бути будь-якого кольору.
М'який затишний шарф в морозний день не тільки зігріє своїм теплом, але і стане чудовою прикрасою верхнього одягу. Такий аксесуар давно вже став елементом дизайну і чудово підходить будь-якій людині. Використовуючи навіть найпростіші навички, практично будь-яка рукодільниця може в якості подарунка порадувати своїх рідних і близьких чудовим пухнастим виробом. А вив'язуючи петельку за петелькою, неодмінно в загальний малюнок вплітається любов і ніжність.
Вам знадобиться
  • Спиці, пряжа
Інструкція
1
Щоб зв'язати шарф гумкою можна використовувати кілька способів і кожен з них не викликає ніяких труднощів. Перш ніж в'язати обов'язково спробуйте виготовити зразок для правильного розрахунку петель для основного виробу. Для в'язання знадобляться звичайні спиці і нитки. Якщо шарф призначений для дуже морозної погоди, то краще віддати перевагу Ангору або мохер. Це додасть шарф у обсяг і приховає невеликі похибки, якщо такі будуть. Також потрібно визначитися з шириною вироби. Не варто в'язати занадто вузький шарф , але і в той же час немає необхідності Ворсинчасті виріб в'язати занадто широким.
2
Резинка 1х1. Наберіть на спиці 50 петель мохерової пряжі. Перший ряд пров'яжіть за схемою: * 1 петля лицьова, 1 петля виворітна *. Кожен наступний ряд повторюйте по малюнку. В результаті отримаєте виріб, пов'язане досить щільною гумкою (все залежить від ступеня вільного володіння в'язанням). Довжину кожен визначає для себе в залежності від призначення шарф а. Оптимальним варіантом вважається шарф довжиною 120-150 см.
3
Резинка 2х2. Наберіть 50 петель і в'яжіть за схемою: * 2 петлі лицьові, 2 петлі виворітні *. Кожен наступний ряд пров'яжіть згідно малюнку. Таким чином, отримані борозенки вийдуть дещо ширше, порівняно з попереднім варіантом.
4
Резинка 1х1 (під петлю). Наберіть 50 петель і перший ряд пров'яжіть за схемою: * 1 петля лицьова, 1 петля виворітна *. Другий і подальший ряд в'яжіть по малюнку, проте тут необхідно дотримуватися деякі відхилення від звичного стилю. Кожну лицьову петлю пров'язуйте не в саму петлю, а під низ, в результаті чого вийде пров'язування відразу двох петель - цього ряду і попереднього. Виворітну петлю виконуйте як звичайно. Даний спосіб в'язання чудовий тим, що борозенки виходять дуже рельєфні, крім цього виріб має рівну структуру.
5
Після виготовлення виперіть шарф , використовуючи для цього відповідне миючий засіб, трохи розтягніть його в довжину, розправте і висушіть. Потім виготовте кисті, які прив'яжіть по краях виробу. Довжина кистей та їх наповненість - це справа смаку і задумки. На останньому етапі розкладіть краю шарф а, розчешіть кисті і подровняйте їх.
Корисна порада
Для рукодільниці, яка тільки починає освоювати ази в'язання, краще вибрати третій спосіб. В цьому випадку будь-який виріб буде виглядати ідеально.