Як зробити подушку-валик. оформити кімнату в стилі езотерики.

Іноді достатньо всього декількох аксесуарів, щоб інтер'єр заграв новими фарбами. Невелика родзинка у виборі кольору або деталей дозволяє домогтися деколи приголомшуючого ефекту. Наприклад, милі декоративні подушки валики. Якщо в інтер'єрі вже є така готова подушка, то можна просто поміняти на ній тканину або додати їй пензлики або шнурки. Трохи часу зажадає та виготовлення нової подушки валика.
Вам знадобиться
  • - тканина на чохол;
  • - набивка подушки (поролон, синтепон, залишки хутра);
  • - декоративні елементи (гудзики, пензлики, бахрома);
  • - швейна машина.
Інструкція
1
Визначтеся з розміром майбутньої подушки. Подумайте, де подушка буде лежати, чи повинна вона бути контрастна за кольором з диваном. А може бути ви захочете зробити кілька коротких подушок цукерочок. Проміряйте довжину майбутнього валика, його радіус і окружність.
2
Розрахуйте необхідну кількість тканини. Якщо ви плануєте робити валик з «хвостами», то додайте до довжини потрібну кількість см на хвости. Ширина шматка тканини повинна дорівнювати довжині кола майбутнього виробу, плюс 3-4 см на шви.
3
Придбайте необхідну кількість тканини і деталі для декору. Враховуйте, що чим товще і щільніше тканина, тим складніше буде зібрати її в «хвостики». А сильно обсипаються по краях тканини складні в обробці і можуть зіпсувати зовнішній вигляд подушки.
4
Розкроїте матеріал. У вас вийде один довгий прямокутник (подушка з хвостиками) або прямокутник і дві круглі деталі на торці. Якщо тканина досить щільна, то зміцнювати її прокладними тканинами не слід.
5
Подушка - цукерка. Складіть прямокутник удвічі, сколіть голками і змітайте по довгій стороні. Прострочіть на машині. Видаліть кмітливість та голки. Короткі сторони змітайте, підвернувши тканину вдвічі, щоб не було обсипаються країв. Прокладіть машинну строчку. Можете зробити і декоративну подвійну строчку нитками іншого відтінку.
6
Подушка з рівними торцями. Викроїте одну деталь - прямокутник за розмірами валика і два кола, рівних діаметру торців. Деталь середній частині складіть лицьовою стороною всередину і прострочіть з двох сторін на 5-7 см до місця застібки (гудзики або блискавка). Шов разутюжьте і ушийте блискавку або кнопки (гудзики). Бічні круглі деталі пришити до середньої, склавши їх лицьовими сторонами всередину. Шви рівномірно Розітніть. Виверніть готовий чохол на лицьову сторону.
7
Зробіть наповнювач. З поролону, синтепону або будь-яких залишків тканин зробіть валик. Для цього поверніть поролон рулоном і зашейте по довгій стороні, щоб він тримав форму. Акуратно вкладіть вийшов циліндр в готовий чохол і щільно набийте його залишками хутра, клаптиками або шматочками синтепону.
8
Прикрасьте готовий виріб декоративним шнуром, акуратно зав'язавши його на торцях подушки, або пришийте хвостики. Також подушки можна прикрасити вишивкою, розшити бісером або намистинами. Якщо валик планується в дитячу кімнату можна прикрасити його аплікацією, щоб вийшов забавний котик або собачка такса.
подушки- валики завжди були актуальні в будь-яких інтер'єрах. Існує безліч варіантів декорування їх в будь-якому стилі. Приємно, коли в будинку є подушки- валики , зроблені власними руками, вони вносять особливий затишок в домашню обстановку.
Вам знадобиться
  • - синтепон
  • - тканина
  • - швейні приналежності
Інструкція
1
Підготуйте синтепоновий валик, який стане основою подушки. Для цього просто скрутіть синтепон в рулон.
2
Розрахуйте кількість матеріалу, вимірявши довжину і окружність валика. Довжина матеріалу, необхідного на те, щоб зробити складки з боків валика, дорівнює його окружності, а ширина - його радіусу.
3
Згідно довжині та кола валика виріжте з тканини необхідний відрізок. Також виріжте з тканини косу бейку, яка буде обкантовувати валик з боків. Посадіть бейку на булавки, навертає.
4
Для бічних сторін відріжте два шматки тканини, довжина яких дорівнює довжині окружності готового валика, а ширина дорівнює його радіусу. Додайте по 1,5 см на шви. Пристрочите відрізи поверх канта з боків основного відрізу.
5
Сострочіть бічний шов на основному відрізі, не забувши залишити отвір для виймання валика. Пришийте до цього отвору застібку-блискавку. Пропрасуйте всі шви.
6
На бічних відрізах по краях зробіть по два рядки для того, щоб призібрати складки. Прострочені нитки акуратно стягніть, щоб не залишалося отвір. Стягнуті кінці обмотайте міцною ниткою біля стягивающих ниток.
7
Виверніть чохол лицьовою стороною назовні. Підібрані або обтягнуті власноруч гудзики пришийте до центру зборки на бічні сторони валика.
8
Вставте синтепоновий валик в зшитий чохол.
9
Якщо ви хочете зшити подушку-валик з плоскими бічними сторонами і більш чіткою формою, скористайтеся попередньою схемою, замінивши прісборенние бічні сторони на два вирізаних з тканини кола. Для цього виріжте з паперу зразок за розміром валика, а потім викрийте з тканини два кола, додавши по всьому колу 1,5 см на шви.
10
Сострочіть бічні частини з основною, не забувши вставити між ними окантовку з косою бейки. Потім сострочіть основну частину, вставивши застібку-блискавку.