Як створити сторінку в майл. Як створити новий світ в mail.ru.

Все більше людей розуміє зручність використання соціальних мереж для спілкування, ведення блогів, просування своїх товарів і послуг. Деякі з них пропонують зручний спосіб зберігання фотографій і файлів. Одним з таких ресурсів і є "Мій Мир@mail.ru".
Інструкція
1
Зареєструйте поштову скриньку. Для цього зайдіть на головну сторінку, натисніть на "реєстрація в пошті". Уважно прочитайте угоду користувача. Якщо Вас все влаштовує, введіть свої персональні дані в відкрилася анкеті.
2
Подумайте, як повинен звучати логін вашої поштової скриньки. Якщо ви плануєте його використовувати в діловому спілкуванні, краще дати якомога більш суворе назву. Краще всього використовувати повне написання вашого прізвища та ініціали. Якщо ж ви створюєте корпоративний поштовий ящик, то і логін повинен містити назву компанії. Перевірте, чи не зайнятий обраний вами варіант.
3
Придумайте запам'ятовується пароль для вашої поштової скриньки. Зверніть увагу, пароль повинен складатися з латиниці і цифр. Найкраще буде поєднання і тих, і інших при загальній кількості символів не менше тринадцяти - це послужить надійності вашого пароля і допоможе запобігти злому вашої поштової скриньки.
4
Вкажіть свій реальний номер мобільного телефону. Або слідуючи вказівкам, придумайте секретне питання і добре запам'ятайте точне написання відповіді на нього. Не використовуйте такі питання, відповіді на які легко вгадати або можуть знати ваші недоброзичливці.
5
Введіть присланий на ваш номер код підтвердження.
6
Зайдіть на свій новий поштовий ящик. У верхній панелі ви побачите кнопку "Мой Мир". Натисніть.
7
Заповніть в панелі "моя анкета" сторінки "особисті дані", "Інтереси", "Освіта", "Кар'єра", "Місця розташування", "Армія" відповідно до цілей, якими ви керувалися при закладі сторінки в " Моєму світі ". Не вказуйте інформацію, яка може бути використана вашими недоброзичливцями або звичайними хуліганами.
8
Зареєструйтеся в цікавлять вас спільнотах. Налаштуйте доступ і підписку. Завантажте ваші фотографії.
9
Додайте в друзі користувачів, з якими б ви хотіли спілкуватися в рамках цього проекту.