Як скопіювати інформацію з інтернету. Як скопіювати з інтернету на комп'ютер.

Ви знайшли в інтернеті сайт з цікавить вас інформацією. Залишилося тільки скопіювати її на свій комп'ютер для подальшого використання в режимі офф-лайн. Зробити це можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Самий елементарний спосіб копіювання матеріалу - зберегти всю сторінку сайту у форматі html. В даному випадку ви збережете в комп'ютер всю сторінку - разом з рекламними банерами, малюнками та ін. Розглянемо це на стандартному браузері Windows, Internet Explorer. Для збереження необхідно зайти у верхній панелі браузера в меню: Файл -> Зберегти як. У сплившем вікні виберіть тип файлу "Веб-сторінка повністю" та натисніть "Зберегти". Тепер навіть при відключеному інтернеті можна переглянути інформацію сторінки повністю в автономному режимі браузера.
2
Якщо вам потрібна тільки текстова інформація, то треба виконати наступне: - курсор миші навести на лівий верхній кут потрібного фрагмента тексту; - натиснути ліву кнопку миші і не відпускаючи її, вести вниз по тексту, поки не виділиться необхідний фрагмент; - на виділений шматок тексту натиснути правою кнопкою миші і в сплившем віконці вибрати команду "копіювати"; - запустити редактор Microsoft Word і в новому вікні натиснути правою кнопкою миші і вибрати команду "вставити" .В результаті цього текст з сайту скопіюється в документ Word, який ми зберігаємо вже на своєму комп'ютері.
3
Є сайти, з яких неможливо звичайним способом скопіювати текст - коли адміністратор сайту ставить захист від копіювання. У цьому випадку можна скористатися таким варіантом: + - на відкритій сторінці сайту володіємо потрібний текст так, щоб він знаходився в зоні видимості і натискаємо клавішу PrtScr/Print Screen. Таким чином ми "фотографуємо" видиму частину сайту в оперативну пам'ять компьютера.- запускаємо будь-який графічний редактор, наприклад стандартний Paint; - у вікні редактора натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо команду "Вставити"; "Сфотографована" частина сайту виявиться у вікні редактора. Тепер можна зберегти картинку і при необхідності отримати готовий до редагування матеріал за допомогою будь-якого распознавателя тексту, наприклад ABBYY FineReader. Також це можна зробити в інтернеті в онлайн розпізнавачів на сайті onlineocr.ru.
Корисна порада
При великому обсязі тексту можуть виникнути труднощі при "перемотування" сторінки сайту вниз. Щоб полегшити завдання виділіть перше слово тексту, за допомогою бігунка опустіться в самий низ матеріалу, натисніть клавішу Shift і, не відпускаючи її, клацніть мишкою по останньому слову. Весь текст виявиться виділеним.