Як зробити м'яку підвіску на ВАЗ.

На багатьох автомобілях ВАЗ підвіска є досить жорсткою, тому багато автолюбителі прагнуть до того, щоб зробити її більш м'якою і добитися комфортних умов при русі на дорозі.
Вам знадобиться
  • нові пружини, амортизатори, легкосплавні шини, вібропласт
Інструкція
1
Спробуйте встановити нові пружини, які матимуть змінний крок витків. Даний тип пружин не є рідкістю і виробляється навіть у нас в Росії, тому вони часто зустрічаються на автомобільних ринках. Пам'ятайте, що модернізація підвіски повинна відбуватися комплексно, тому що заміни якоюсь однією деталі деколи буває недостатньо.
2
Проведіть заміну амортизаторів. Пам'ятайте, що дані деталі бувають різних типів, кожен з яких володіє своїми перевагами і недоліками і часто визначається стилем їзди. Тому краще пружини і амортизатори купувати в комплекті, щоб отримати налаштоване один під одного обладнання.
3
Якщо дозволяє фінансовий стан, то купите і встановите на автомобіль імпортні шини. У них значно м'якше боковина, тому дорожні нерівності будуть краще поглинатися при їзді, що підвищить комфорт. Однак в даному випадку значно підвищується шанс того, що на великих швидкостях з'явиться розрив при попаданні в глибокі ями з нерівними краями.
4
Встановіть легкосплавні диски, у яких є великий виліт. Дана міра дозволить збільшити плече важеля підвіски, що дасть можливість пружині стискатися набагато легше. Пам'ятайте, що даний тип дисків значно збільшує навантаження на підшипники маточини, що призводить до зменшення терміну їх експлуатації.
5
Найчастіше дискомфорт від їзди збільшують сторонні шуми і супергучні частини деталей. І виною цьому не підвіска, а конструкція автомобіля. Для усунення даного недоліку придбайте в спеціалізованому автомагазині вібропласт або будь-яку іншу шумоізоляцію. З її допомогою проклейте весь автомобіль, від днища до даху. Цей захід спільно з вищенаведеними способами дозволить вам насолоджуватися їздою і отримувати задоволення від неї.