Як зняти скло в Ниві. Як зняти бічні стекла на ниві.

Нива - це повнопривідний автомобіль, який випускає "Автоваз". Він відмінно зарекомендував себе на бездоріжжі і в складних погодних умовах. Всі роботи, що проводяться з метою ремонту даної машини, можна провести самостійно, зрідка вдаючись до допомоги другої особи.
Вам знадобиться
  • гайкові ключі, шліцьова викрутка
Інструкція
1
Знімати вітрове скло на Ниві необхідно для його заміни або якщо ви хочете провести демонтаж оббивки даху. В якості попередніх робіт від'єднайте повідці склоочисників. Для цього від'єднайте дріт від негативної клеми акумулятора і відкрутіть гайку, яка зміцнює поводок, і зніміть його.
2
Якщо поводок погано піддається зняттю, то візьміть у руки ключ на 17 мм і, діючи їм як знімачем, закінчите розпочату справу. Аналогічним чином зробіть від'єднання повідця з іншого боку. Далі зніміть повітропровід, який відповідає за обігрів лобового скла. Для цього за допомогою гайкового ключа на 10 мм відкрутите гайку, що кріпить правий воздуховод обігріву бічного скла і зніміть його. Таку ж процедуру повторіть і з лівою стороною.
3
Після цього обережно відведіть верхній край воздуховода, стежачи за тим, щоб вушка зійшли зі шпильок кріплення на приладовій панелі. Виведіть патрубок з кожуха радіатора і остаточно зніміть повітропровід обігріву лобового скла. Попросіть помічника притримати скло з зовнішнього боку, щоб виключити його різке випадання, а самі в цей час акуратно видавлюйте його назовні.
4
Якщо скло вам потрібно цілим, то починайте операцію з його вилучення з верхнього кута. Візьміть у руки шлицевую викрутку, якою упріться у внутрішню кромку ущільнювача. Зафіксуйте ущільнювач, для чого обережно вставте в щілину, іншу викрутку. Після цього продовжуйте заправляти ущільнювач за відбортовку даху.
5
Таким способом звільніть спочатку верхню частину скла, а потім і бічні сторони. Після цього натисніть на нього одночасно з двох сторін і витягніть його назовні. Від'єднайте ущільнювач і окантовку, а безпосередньо саме скло акуратно покладіть на м'яку тканину, щоб уберегти його від різного роду пошкоджень.