Як замінити файл в грі. Як підтвердити заміну.

Заміна файлів в грі може знадобитися в різних ситуаціях. Наприклад, ви хочете русифікувати гру, поліпшити в ній графіком або додати нові можливості. Як би там не було, принцип заміни файлів в більшості випадків один і той же.
Інструкція
1
Під час роботи додаток звертається до ресурсів з певним ім'ям, розташованим в певному місці (найчастіше в директорії зі встановленою грою). Тому файли, пропоновані для заміни, будуть мати те ж ім'я, що й оригінальний файл. Перш ніж замінити оригінальний файл на користувальницький, прийміть запобіжні заходи.
2
Відкрийте папку з файлом, який ви збираєтеся замінити, скопіюйте оригінальний файл в буфер обміну і вставте його в папку, що не відноситься до ресурсів гри. Наприклад, збережіть його на «Робочому столі» або будь-якому локальному диску. Головне, запам'ятайте директорію, в яку ви скопіювали оригінальний файл. Це необхідно для того, щоб у разі некоректної роботи гри з новим файлом, вам не довелося встановлювати заново гру.
3
Перейдіть в папку з файлом для заміни, скопіюйте його в буфер обміну і відкрийте папку з оригінальним файлом гри. Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці папки і виберіть у спадному меню команду «Вставити». Також ви можете скористатися для цього клавішами на клавіатурі або верхнім рядком меню вікна. Система вас сповістить, що у вибраній папці вже є файл з таким же ім'ям. На запитання «Замінити?» Відповідайте ствердно.
4
У тих випадках, коли ваш новий файл знаходиться в архіві (.zip, .rar), ви можете розпакувати його відразу в потрібну директорію, не копіюючи його в буфер обміну. Відкрийте архів, виділіть потрібний файл і вкажіть директорію, в яку його слід зберегти. Система так само попередить вас про те, що у вибраній папці вже є файл з таким ім'ям. Підтвердіть заміну, закрийте архів.
5
Якщо новий файл викликає збої в грі, просто замініть його на оригінальний файл, який ви зберегли раніше. Для цього виконайте всі ті ж дії: скопіюйте оригінал, перейдіть в потрібну папку і вставте в неї з буфера обміну «робочий» файл. На питання про заміну відповідайте ствердно. Чи не перейменовуйте файли, інакше гра не розпізнає їх і, отже, буде ігнорувати.
Зверніть увагу
Існують і інші способи заміни, але вони припускають редагування ресурсів самої гри і використання спеціальних додатків.