Як приручити миша. зловити кажана.

Яких тільки екзотичних мешканців ні зустрінеш сьогодні в квартирах любителів тварин. Та й гризуни (білки, хом'яки, миші) - давні і добре вивчені знайомці, як і раніше займають своє місце в цьому неабияк виросло в останні роки списку домашніх улюбленців. Тим не менш, питання, пов'язані з їх змістом, все ж виникають. Наприклад, як приручити миша.
Інструкція
1
Приручити миша або щура зовсім не складно, але вони, як втім, і інші тварини вимагають до себе доброго, уважного і, в силу свого невеликого розміру, обережного ставлення.
2
Постарайтеся з самого початку вести себе тихо і спокійно. Не робіть різких рухів, не видавайте гучних звуків, що не хапайте і не будите вашого вихованця. Миші рідко кусаються, але якщо це сталося, значить, тварина сильно налякане
3
Не намагайтеся відразу взяти мишу в руки. Трохи постійте у клітини, потім відкрийте дверцята і протягніть руку. Не забудьте покласти на долоню що-небуть смачне. Дайте звірку можливість обнюхати ваc і взяти їжу з долоні. Обережно погладьте мишку пальцем, нехай вона отримає задоволення від дотику ваших рук. Проробляйте це щодня, і миша скоро звикне до вашого запаху.
4
Обережно порухайте руками, якщо тварина не злякалося, спробуйте взяти його в руки.
5
Помістіть мишку на долоню мордочкою до себе і накрийте зверху долонею іншої руки, або візьміть її двома руками, стуливши долоні. Будьте дуже уважні (особливо в перший раз), що не придавите і не защемить вашого вихованця. Якщо миша не вдалося зловити відразу, можна взяти її за хвіст. Але цим способом можна зловживати, оскільки звірятко, відчуває при цьому неприємні відчуття, які, звичайно ж, не сприяють його швидкому приручення. До того ж, миша може вислизнути у вас з пальців, впасти і отримати при цьому травму.
6
Ви дістали миша з клітки. Дозвольте їй погуляти навколо вас. Підставте руки, нехай вона походить по ним. Якщо миша намагається втекти, не тримайте її силою. Дозвольте зістрибнути з руки, а потім поверніть її назад. Коли миша звикне настільки, що стане вільно розгулювати з однієї руки на іншу, починайте потихеньку рухати пальцями, згинати й розгинати їх. Не забудьте покласти на долоню частування.
7
Якщо миша ще не звикла до рук і постійно кусається, надягайте рукавички. Коли тварина звикне і перестане боятися, укусів більше не буде і рукавички стануть не потрібні.