Як поліпшити характеристики двигуна.

Багато автолюбителів намагаються поліпшити характеристики двигуна на своєму автомобілі. Для цього існує безліч способів, але багато з них надають згубний вплив на термін служби мотора.
Вам знадобиться
  • фільтр нульового опору, распредвал, полегшені деталі циліндропоршневої групи
Інструкція
1
Самим безболісним для двигуна способом є установка фільтру нульового опору. Для цього зайдіть в будь автомагазин і підберіть відповідний вам прилад. Зверніть увагу на збільшену дросельну заслінку, яка також не "вдарить» вам по гаманцю. Якщо цього вам здасться мало, то встановіть в машину спортивний розподільний вал, який на певних оборотах дасть збільшення в потужності приблизно на 20-30%.
2
Пам'ятайте, що підходити до вибору распредвала потрібно дуже ретельно. Існують вали, які збільшують потужність на низьких оборотах обертання, інші на середніх, а деякі - на максимальних, що в кінцевому підсумку веде до зменшення ресурсу двигуна на кілька тисяч кілометрів.
3
Зверніться до фахівців, які проведуть вам чіп-тюнінг двигуна. Пам'ятайте, що при правильному виконанні дана міра збільшить не тільки потужність, але і навіть продовжить термін експлуатації автомобіля. Близько 5% потужності додасть вам установка прямотока, яку можна провести як самостійно, так і в спеціалізованому техцентре.
4
Проведіть складнішу модернізацію двигуна. Для цього встановіть полегшені деталі циліндропоршневої групи, до яких відносяться: шатуни, колінчастий вал, кільця, поршні і багато іншого. Найбільший вклад тут дасть доробка головки циліндрів, яка включає в себе розширення каналів і позбавлення від різних нерівностей. Пам'ятайте, що це досить трудомістка і довга робота, яка в кінцевому підсумку додасть вам близько 20% нових потужностей.
5
Всі інші способи збільшення потужності і поліпшення характеристик двигуна є досить витратними і вимагають наявності спеціальних знань і умінь, а також спеціального обладнання. Тому такого виду роботи краще довіряти професіоналам.