Як зв'язати светр спицями. Як зв'язати светр з рожевої пряжі.

Магазини пропонують безліч товарів, але, як говориться, кращий подарунок той, що зроблений своїми власними руками. Зв'яжіть светр власними руками. Такого точно ні в кого не буде крім його власника.
Інструкція
1
Звичайно ж, потрібно для початку визначитися з фасоном. Існує безліч схем для в'язання, їх можна знайти як в друкованих виданнях, так і в інтернеті. В таких схемах зазвичай вказують витрата пряжі, розміри. Вибір пряжі в сучасних магазинах нічим не обмежує навіть саму буйну фантазію.
2
Для роботи нам знадобляться спиці і пряжа. Правильно підібрані спиці подарують вам море задоволення і не відіб'ють бажання займатися в'язанням далі. Наведемо загальні принципи вибору спиць. Потрібно звернути увагу на те, щоб їх кінчик був не надто гострим, тому як ви можете не тільки пошкодити пряжу, а й поранитися. Також спиці не повинні бути занадто важкими і повинні зручно лежати в руках. Їх поверхня повинна бути гладкою, щоб петлі під час в'язання легко ковзали, а на пряжі не залишалися затяжки. В деяких схемах для в'язання вказано, якими спицями краще в'язати.
3
Перед початком роботи було б непогано зробити невелику гімнастику для рук, щоб кров розігнати і трохи поліпшити моторику. Не варто забувати про здоров'я очей. Потрібно подбати про хороше освітлення. Починати в'язати краще з рукавів або спинки. Ну а далі справа за терпінням і старанністю. Підійдіть до справи з любов'ю, і у вас все вийде.
Корисна порада
Якщо ви ще зовсім не вмієте в'язати, зв'яжіть для початку що-небудь простіше, ніж светр. Час светрів прийде з досвідом.