Як відокремити вокал від музики.

Минусовка - зручний різновид музичного треку без слів, що дозволяє тренуватися у виконанні вокалу, співі караоке, підготовці різноманітних шоу та вистав. Але не завжди виходить знайти в інтернеті підходящу мінусовку. Щоб самостійно отримати голосову партію з мелодії, потрібна універсальна програма для редагування звуку Adobe Audition.
Інструкція
1
Скопіюйте потрібний трек кілька разів, назвавши по-різному чотири копії - оригінал, середні частоти, високі частоти і низькі частоти. Скачайте Adobe Audition, відкрийте програму і вставте в неї чотири копії музичної композиції. Тепер виділіть трек оригіналу і подивіться його звукову хвилю.
2
Клацніть по виділеній хвилі правою клавішею, знайдіть в меню, що розділ «Фільтри» з підрозділом «Витяг центрального каналу». Відбудеться відкриття вікна зміни налаштувань центрального каналу.
3
Регулюйте гучність каналу в поле «Рівень центрального каналу», рухаючи повзунок вліво і вправо, а потім в панелі «Налаштування дискримінації» поставте необхідну ширину вирізання. Натискайте періодично «Перегляд» для відстеження змін і регулюйте налаштування, поки ви не залишитеся задоволені результатами при прослуховуванні. Клікніть ОК.
4
Відкрийте доріжку з низькими частотами і знову клацніть правою кнопкою по виділеній хвилі. Вкажіть в меню вкладку «Наукові фільтри» і виберіть у вікні, пункт «Баттерворд».
5
Перегляньте частоту зрізу і переконайтеся, що вона становить 800Hz. Відслідковувати зміни слід натисканням на кнопку «Перегляд».
6
Відрегулюйте подібним чином показники в треку середніх частот і високих частот, встановіть в області «Смуга пропускання» число 800-6000Hz і виріжте центральні канали в інших треках.
7
Досягніть у витягу з фонограми вокальної партії потрібного ефекту, в результаті якого голос зникне сам по собі, а інструментальні і мелодійні партії не втратять у якості.
8
Сформуйте з чотирьох доріжок, відредагованих по частотах, мультитрек. Встановіть треки по черзі в робочому вікні, прослухайте і перевірте їх, натиснувши Play, після чого зробіть збереження мультитреки в один звуковий файл на вашому комп'ютері.