Як зняти бампер Ауді 80.

Зняття бампера на автомобілі не являє собою нічого складного. Однак для кожної моделі машини існують свої нюанси, знаючи які можна провести дану процедуру з меншими тимчасовими витратами.
Вам знадобиться
  • гайковий ключ, лінійка
Інструкція
1
Для зняття переднього бампера на Audi 80 відкрийте капот і від'єднайте нижню захист моторного відсіку. Після цього знайдіть болт з хрестоподібним щліцем, який знаходиться за бампером в середній частині. Витягніть з бампера вставні елементи решітки радіатора, розташовані по обидва боки внизу бампера.
2
Загляньте в отвори, що утворилися, всередині яких розташований болт з внутрішнім шестигранником на 6 мм. За допомогою гайкового ключа виверніть його. Зніміть на задніх кінцях бампера пластмасові дюпеля. Після цього обережно виведіть із зачеплення з кузовними кронштейнами кінцеві частини знімається деталі.
3
Зніміть кінці бампера у напрямку вперед. Потягніть на себе і остаточно від'єднайте бампер. Пам'ятайте, що якщо у вас встановлені протитуманні фари, то не забудьте від'єднати електричні роз'єми, які підключені до даного устаткування. При наявності фароомивачі відключіть шланги від форсунок і закрийте їх заглушками, щоб запобігти спустошенню резервуара.
4
Установку бампера на своє місце проведіть у зворотній послідовності: вставте його в кронштейни, після чого введіть боковини бампера таким чином, щоб кінцеві частини стикалися з облицюванням колісних арок. Навісьте бічні частини за нижній край на крилі. Далі натисніть на нього збоку, щоб зафіксувати верхню частину.
5
Проведіть вирівнювання бампера. Для цього виміряйте відстань щілини між бампером і металевою смужкою, яка знаходиться трохи нижче фар. Дана величина повинна бути постійною по всій своїй довжині. Вирішальним є розмір між встановленою деталлю і нижнім краєм капота, який в оптимальному варіанті повинен бути рівний близько 6 мм. В іншому випадку знову від'єднайте бампер і обережно посуньте його кронштейни в поздовжньому напрямку, попередньо послабивши їх.