Як вибрати правильний автомобільний акумулятор.

При досить великому терміні служби акумуляторної батареї багато автолюбителів все одно замислюються про покупку нової. Особливо актуальним це питання стає напередодні зимових холодів.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що акумулятори бувають трьох видів: обслуговувані, малообслуговувані і обслуговуються. Перший тип дозволяє автолюбителю провести заміну блоку пластин однієї або декількох банок, якщо мало місце коротке замикання. Але цим навряд чи хтось буде займатися. Необслуговувані прилади призначені для роботи в майже ідеальних умовах, тому їх краще не застосовувати.
2
Більшість акумуляторів відносяться до малообслуговувані, які мають отвори, розташовані на кришці і заливні пробки. Даний тип дозволить вам доливати дистильовану воду, для того, щоб підняти щільність електроліту. Вибираючи акумуляторну батарею, йдіть в той магазин, який користується авторитетом і не перший рік займається такого роду діяльністю. Обов'язково візьміть гарантію та адреси центрів обслуговування.
3
Зверніть увагу на виробника, який грає важливу роль при виборі. Після цього подивіться в документацію свого автомобіля і виберіть такий акумулятор, який рекомендує вам виробник вашої машини. В цьому випадку ви отримаєте прилад з великим терміном служби при мінімальних витратах. Головними параметрами акумуляторних батарей є ємність, пусковий струм.
4
Перед покупкою уважно огляньте його. В даний час великого поширення набули підробки, які можна відрізнити за такими ознаками. На корпусі акумулятора повинен бути вказаний виробник, дата виготовлення. У кожної акумуляторної батареї є технічний паспорт. Не лякайтеся, що вам не видадуть інструкцію - її наявність не є обов'язковим.
5
Вимагайте перевірки ступеня заряду акумулятора в магазині. Після цього заберіть гарантійний талон. При подальшій установці змастіть вивідні клеми спеціальної технічної мастилом і міцно закріпіть на них роз'єми проводів.
Зверніть увагу
Як вибрати автомобільний акумулятор. Акумулятор - це пристрій, що складається з одного елемента (банки). Наприклад, акумуляторна батарея (АБ) на 12 В містить 6 елементів (акумуляторів), отже, 6 секцій в єдиному корпусі. Однак, бувають і окремі акумулятори по 2 В, але це, як правило, елементи з великою ємністю (тисячі ампер годин).
Корисна порада
Як вибрати акумулятор для автомобіля. Автомобільний акумулятор - одна з основ корректоной роботи всієї конструкції і механіки машини. Вважається, що найбільш ефективна його робота можлива при 27 градусах тепла, а вже при -18 вихідні його характеристики знижуються до 45%. В таких умовах запуск двигуна буде вироблено з використанням в 2 рази більше енергії, ніж при 27 градусах.