Як вибрати шини на зиму. Які шини вибрати на зиму.

З приходом осені і зими, що наближається, багато автовласників замислюються над тим, які шини вибрати на холодний період. Від даного рішення залежить не тільки комфорт, але і безпеку на дорозі.
Інструкція
1
Не намагайтеся заощадити і їздити взимку на всесезонной гумі. Даний тип шин розрахований на клімат Європи і США, але ніяк не для Росії. При температурі нижче -10 градусів, така гума стає досить жорсткою, що моментально призводить до збільшення гальмівного шляху. Пам'ятайте, що більшість фахівців негативно ставляться до даного типу, вважаючи, що «всесезонка» не забезпечує потрібного комфорту ні взимку, ні влітку.
2
Подумайте, який стан доріг у вашому регіоні в зимовий час і як йдуть справи зі сніговим покривом. Виходячи з цього, задумайтеся, що вам слід купити: гуму з шипами або «липучку». Остання більше підходить для їзди по пухкому снігу, а також має менший гальмівний шлях і більш стійка на дорозі в порівнянні з шиповану гумою.
3
Не забувайте про те, що «підковані» шини краще поводяться на льоду і щільно битій сніговому покриві, однак вони видають досить сильний шум і псують асфальтове покриття. Якщо ви сумніваєтеся, то краще купіть гуму з шипами, яку фахівці рекомендують при змішаних умовах експлуатації взимку.
4
Вибираючи шини, не забудьте про типорозмір. Взимку гума повинна бути вже, щоб поліпшити питомий тиск на поверхню. Також можете придбати шини на розмір менше, щоб знизити навантаження на підвіску, яка досягається за рахунок зменшення маси колеса.
5
Зверніть увагу на індекс швидкості, який вказаний на бічній поверхні гуми. Букві L відповідає максимальна швидкість в 120 км/год, N - 140 км/год, Q - 160 км/год і так далі. Після придбання та встановлення нових шин обов'язково проведіть їх «обкатку». Для цього першу тисячу кілометрів намагайтеся не розганятися більше 80 км/год і намагайтеся різко не гальмувати. Пам'ятайте, що на даному етапі шини повинні закріпитися в протекторі і притертися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WDYsZhfQIjM