Як купити машину в Європі. машина в європі Як оорміть.

Багато автолюбителів всерйоз замислюються про покупку автомобіля за кордоном, наприклад, в Європі. Приваблює не тільки вартість транспортного засобу, а й якість, яка знаходиться на високому рівні.
Вам знадобиться
  • вихід в інтернет
Інструкція
1
Насамперед визначтеся з вибором марки і моделі автомобіля. Автомобільний ринок Європи настільки величезний, що вам буде дуже непросто придбати машину, не знаючи, що ви хочете отримати від неї. Поставтеся до даної процедури з усією відповідальністю, бо від цього залежить ваш подальший комфорт і безпеку за кермом.
2
Після цього відвідайте в інтернеті сайти, на яких розміщені оголошення з продажу та купівлі автомобілів в таких європейських країнах, як Німеччина, Нідерланди, Бельгія та інші. Прикладами таких сайтів є mobile.de, autocout24.de. Якщо є знайомі або родичі, які проживають в даних країнах, то обов'язково попросіть їх про допомогу, адже на місці легше підібрати оптимальний варіант. Не забувайте про різні інтернет - аукціони.
3
Спробуйте вдатися до послуг сіркоперегінних - людей, які за певну грошову винагороду приїжджають до Європи, купують там автомобіль і на ньому вже прибувають сюди. Тут в Росії транспортний засіб проходить митницю, з ним проводяться всі необхідні роботи і воно ставиться на облік.
4
Зверніться до спеціальних компаніям, які надають свої посередницькі послуги з вибору та купівлі потрібного вам автомобіля. За їхні послуги доведеться викласти значну суму, однак тут ви захищаєте себе від переговорів, оформлення документів та інших нервотрепок та паперової тяганини.
5
Пам'ятайте, що в будь-якому випадку необхідно вимагати у продавця документи, що підтверджують якість машини - це сервісна книжка і TUV. Якщо їх немає, то краще відмовтеся від даного варіанту і підшукайте собі інший. При виникненні необхідності провести діагностику і перевірити стан автомобіля, ви можете за окрему плату провести дану процедуру на станції технічного обслуговування і отримати відповідний висновок фахівця.