Як зав'язувати шарф в картинках. Як зав'язати шарф на шиї в картинках.

Шарф може стати не тільки вашим вірним союзником в холодну зиму і вітряну осінь, а й додати вашому образу витонченість і шик. Не важливо, якої товщини і фактури ваш шарфик, головне вміло пов'язати його на шиї, і ваш образ засяє новими стильними фарбами.
Інструкція
1
Зав'язати шарф простим вузлом простіше і звичніше всього. Рівномірно оберніть шарф навколо шиї, кінці повинні рівно свешиваться на ваших грудях, а тепер зав'яжіть їх у вузол. Ви можете зробити вузол вільним або затягнути до основи шиї.
2
Для схожого, але більш елегантного варіанту зав'язування шарфа накиньте його на шию і схрестіть кінці. Далі один з кінців проведіть вгору через утворилося кільце і затягніть акуратний вузол. Посуньте його від центру.
3
Легкості і чарівності додасть вам такий невигадливий спосіб. Накиньте на шию шарф таким чином, щоб довжини звисаючих кінців розрізнялися приблизно в півтора рази. Довгий кінець покладіть на плече і розрівняйте складки тканини.
4
Кінцями назад накиньте шарф на передню частину шиї і, схрестивши ззаду, виведіть вперед. Потім зав'яжіть звичайний вузол, проводячи один з кінців шиї через утворилося кільце знизу вгору, а другий простягніть вперед, поправляючи вузол і переміщаючи його набік.
5
Європейський спосіб зав'язувати шарф найбільш поширений зараз, особливо серед творчої частини населення. Як правило, в такий в'язці добре виглядають різнокольорові яскраві шарфи, але лаконічні відтінки теж виглядають досить стильно і інтересно.Завязивается шарф дуже просто - складіть його вдвічі і обведіть навколо шиї. Вільні кінці протягнете в петлю і затягніть.
6
Ще один модний спосіб зав'язувати шарфи підходити для квадратних або прямокутних форм. В'язка нагадує відому арафатку: складіть шарф у вигляді трикутника і, взявшись за кінці, обведіть спереду навколо шиї. Схрестивши ззаду, виведіть кінці шарфа вперед і зав'яжіть непомітно під тканиною. Розправте шарф, надавши йому легкості