Як зшити кишеню для дрібниць. зшити гаманець для дрібниці.

У жіночій сумці знайдеться все: від губної помади до викрутки. Хтось віддає перевагу творчий безлад, а хтось цінує раціональне використання простору. Зрозуміло, косметику можна заховати в косметичку, стільниковий - в бічне відділення сумки, купюри - в гаманець. Тільки немає місця для гудзики, випадково відірвалася в дорозі, для пари шпильок - на всякий випадок, і взагалі для простої дрібниці у вигляді монет. Присвятіть вільний час творчості і змайструєте кишеню для дрібниць, який обов'язково вам знадобиться.
Вам знадобиться
  • - швейна машинка;
  • - непотрібні речі (джинси, сумки, в'язані вироби);
  • - ножиці, нитки, голки, крейда, лінійка;
  • - тасьма, кант, кнопки, блискавка;
  • - декоративні прикраси та фурнітура.
Інструкція
1
Візьміть стару шкіряну річ: спідницю, куртку, сумку. Виріжте ножицями два прямокутника на ділянці більш м'якому по щільності. Розміри першої деталі складають 6 см на 10 см, а другий - 6 на 15 см. Краї двох прямокутників можна обробити зиґзаґоподібними або будь-якими іншими фігурними ножицями.
2
Прикладіть меншу деталь до більшої, потім сострочіть бічні і нижній шви. Нитки краще використовувати трохи більше світлого відтінку, щоб додати оригінальність мобільний додаток. Довгий край задньої деталі відігніть немов клапан і закруглите ножицями. Щоб клапан тримався щільно, використовуйте металеву кнопку або тасьму-липучку. У другому випадку шви на лицьовій стороні необхідно задекорувати. Закріпіть на шкірі стрази з металевою основою або встановіть хельнітени.
3
Використовуйте непотрібну пару джинсів для створення кишені для дрібниць. Обережно обведіть готовий кишеню на джинсах по контуру, залишивши по периметру припуск в 1 сантиметр. Виріжте ножицями деталь, а потім відсічі сам кишеню від тканини-основи так, щоб не залишити сильних проколів і розривів. Вийміть зайві нитки, після чого отпарьте праскою дві отримані деталі.
4
Зробіть на задній частині кишені подгибку всередину, до виворітної сторони. Прикладіть передню деталь до задньої і змітайте, щоб подгибка залишилася всередині і приховала необроблений край. Виконайте відстрочку на швейній машині. До кишені можна пристрочити коротку блискавку з красивим декоративним замком або встановити кнопку як застібки.
5
Красивий аксесуар вийде з відпороти кишень з готових непотрібних сумок. Обробка і декор виконуються за аналогією з вищеописаними способами. Форму для заготовки кишень вирізайте різну: круглу, овальну, квадратну або прямокутну. Якщо основа закруглена, то вам стане в нагоді блискавка-застібка по всьому контуру, а також петля для ручки, щоб цей аксесуар було зручно носити на руці. При виробі кишень з в'язаного полотна, виконуйте окантовку з тасьми, бейки або канта зі шкірозамінника. Таким чином аксесуар стане не тільки зручним і міцним, але і стильним.
Корисна порада
На джинсових кишенях можна виконувати красиву вишивку нитками муліне або бісером з намистинами. Декором послужать великі брошки і бутони квітів.