Чому інтернет відключається. відключається інтернет при дзвінку телефону.

Відключення інтернету деколи здатне стати причиною нервового зриву, і відомий випадок з Антоном Уральським - тому приклад. Але що ж стає причиною самого відключення інтернету?
Інструкція
1
У випадку з ADSL причин зникнення зв'язку може бути декілька. У всім відомій фонограмі оператор служби підтримки провайдера був абсолютно правий: оскільки IP-адреса абоненту виділяється динамічний, раз на добу з'єднання дійсно розривається з метою екго зміни. І якщо використовується модем, поєднаний з роутером, то абонент цілком може цього розриву і не помітити, поскольу після нього тут же здійснюється автоматичне перепідключення (воно займає близько тридцяти секунд), а на екран комп'ютера нічого не виводиться.
2
Якщо при доступі через ADSL хоча б один телефонний апарат підключений не через спліттер або мікрофільтр, а безпосередньо, це викличе не тільки неприємне шипіння в трубці при працюючому модемі. При вхідному дзвінку, а також в ті моменти, коли користувач апарату знімає і кладе слухавку або набирає номер, відбуватимуться перепідключення. Однак, під час розмови доступ закриватися все одно не буде.
3
При доступі через dial-up розрив зв'язку при випадковому знятті трубки на паралельному телефоні відбудеться обов'язково. Прийом же вхідного дзвінка в такій ситуації неможливий, оскільки при працюючому модемі номер зайнятий. Також як сам модем, так і обладнання провайдера іноді розривають зв'язок в моменти, коли проходження сигналу погіршується. Доводиться перепідключатися, іноді не з першого разу, через зайнятість номера.
4
У звичайній GSM-мережі голосовому трафіку віддається пріоритет перед даними, переданими по протоколу GPRS, для яких використовуються канали, вільні в даний момент. Коли абонентів, які бажають поговорити, стає занадто багато, вільних каналів не залишається, і доступ в інтернет переривається. Також він переривається і тоді, коли поговорити по телефону вирішує сам його власник, а також під час передачі і прийому повідомлень, відправлення USSD-команд.
5
В 3G-мережах ситуація більш сприятлива. Їх пропускна здатність значно поліпшена в порівнянні з GSM-мережами, а передача даних і голосу можливі одночасно. Трафік в такій мережі має меншу собівартість, що й зумовило різке зниження вартості безлімітних тарифів на мобільний інтернет. Але якщо абонент знаходиться в русі, йому доводиться перемикатися між базовими станціями, одні з яких підтримують 3G, а інші - ні. У моменти зміни станцій іноді відбувається тимчасове припинення доступу. Та й самі оператори іноді періодично виробляють примусовий розрив зв'язку.
6
При доступі через WiFi часом вже в десяти метрах від роутера прийом стає нестійким. Випромінювання з частотою в 2,4 ГГц за властивостями чимось нагадує звичайне світло. Його легко загородити стіною і навіть долонею.
7
Збої при доступі в інтернет через виту пару можуть бути викликані несправностями як на стороні абонента (зіпсована мережева карта), так і на стороні провайдера. Іноді причиною є пошкоджений кабель (причому, місце пошкодження на ділянці між абонентом і провайдером може перебувати де завгодно), а також профілактичні заходи, здійснювані провайдером. А якщо після зміни мережевої карти навіть при здійсненні правильних налаштувань доступ не поновлюється, причиною є наявність у провайдера контролю за MAC-адресами. Досить повідомити в службу підтримки новий MAC-адресу, і підключення відновиться.