Як зробити гнучким хребет. Як зробити хребет гнучким.

Підтримувати хребет у правильному положенні і зробити його гнучким допоможуть пружні і сильні м'язи. Для цього необхідно щодня виконувати комплекс нескладних вправ. При виконанні вправ найважливіше - робити це без фанатизму. Спина не любить різких рухів і великих навантажень.
Інструкція
1
Лежачи на животі, підніміть руки і ноги максимально вгору, при цьому голову не опускаєте. Робите вхід і, опускаючи руки і ноги на підлогу, виконуєте видих.
2
Лягайте на спину, зігнуті в колінах ноги, поставте на ширину плечей, руки розташуйте на підлозі паралельно тулубу. Підніміть таз вгору, не відриваючи при цьому плечі від підлоги. Зробіть вдих, затримайтеся на три секунди в такому положенні і, видихаючи, поверніться в початкове положення.
3
Лежачи на спині, тримайте перед собою на втягнутих руках гантель. Зігніть руки в ліктях, заведіть їх за голову і постарайтеся торкнутися ними підлоги, роблячи при цьому вдих. Видихніть і поверніться у вихідне положення.
4
Встаньте на підлогу. Візьміть в руки гантелі. Розведіть ноги в сторони і злегка зігніть їх в колінах. Спину також злегка нахиліть вперед. Руки з гантелями зігніть в ліктях на рівні пояса. Роблячи вдих, випрямити руки вниз, а на видиху поверніть їх у вихідне положення.
5
Зробити хребет гнучким допоможе плавання. Три рази на тиждень відвідуйте басейн.
6
Для того щоб ваш хребет був здоровий і вас не турбували болі в спині, крім виконання комплексу фізичних вправ, слід дотримуватися ряду правил.
7
Чи не напружуйте хребет. Не носіть тяжкості вагою більше п'яти кілограмів. Якщо вам потрібно підняти з підлоги сумку, то не робіть жодних різких ривків і нахилів корпусу. При піднятті важких спина ваша завжди повинна залишатися прямій і розслабленою.
8
При перенесенні важких речей постарайтеся розподілити вагу рівномірно на обидві руки. Не носіть сумку на одному плечі або в одній руці, перекладайте її в іншу руку.
9
При сидячій роботі не забувайте робити перерви для того, щоб розвантажити хребет і розслабити спину. Виконайте нескладні нахили спини, розгинання ніг і рук, а також зробіть легкий масаж шиї.
10
Не носіть сильно обтягуючі кофти і важкі дублянки, бо вони стискують руху, що шкідливо для хребта.
11
Слідкуйте за кількістю солі, яке ви вживаєте з продуктами. По можливості обмежте себе від прийому солоної їжі.