Як друкувати на листівках.

Для друку на листівках підійде далеко не всякий принтер. Але навіть якщо ваше друкувальний пристрій є відповідним, зробити з його допомогою напис на листівці, не зіпсувавши останню, не так-то просто.
Інструкція
1
Найкращим чином для друку на листівках підходять, як не дивно, старі матричні принтери, а також друкарські машинки. Від усіх інших аналогічних пристроїв вони відрізняються тим, що дозволяють заправляти папір вручну. Завдяки цьому можна друкувати на папері підвищеної щільності, нестандартного формату, з перегинами і т.п., що якраз і властиво листівкам. Спробуйте придбати одне з цих пристроїв на інтернет-аукціоні.
2
Заправляйте листівку в принтер або машинку в розкритому вигляді таким чином, щоб та поверхня, на якій буде відбуватися друк, виявилася зверненої до голівки або важелям. У випадку з принтером необхідно сумістити ліву межу листівки з лівого кордоном зони друку, інакше головка може зачіпати край паперу.
3
Використовуючи машинку, можна нанести вітальну напис на листівку з першого разу. Але пам'ятайте, що права на помилку у вас не буде. Всього одна неправильно надрукована літера - і треба купувати нову листівку. Друкуйте повільно й уважно.
4
Якщо ж використовується принтер, дана проблема знімається, але виникає інша - правильне розташування тексту. Важливо, щоб він потрапив на ту частину листівки, яка нічим не зайнято. Зробіть контрольну роздруківку на аркуші тонкого паперу, що має той же розмір і заправленому точно так же. Потім вирівняйте його з листівкою і перевірте, чи потрапив текст в потрібний її ділянку. При необхідності виправте компоновку і зробіть нову контрольну роздруківку. Лише переконавшись, що все збігається, здійснюйте друк безпосередньо на листівці.
5
Також для друку на листівках підходять і деякі струменеві принтери, але лише такі, які спеціально розраховані на друк на щільному папері. Суміщення тексту здійснюйте способом, описаним вище, а друкуйте потім тільки на матовою поверхні. З глянсовою чорнило легко стираються пальцем.
6
Лазерні принтери для друку на листівках не використовуйте, навіть якщо глянець знаходиться із зворотного боку. Можна зіпсувати нагрівальний вал. Якщо ваш принтер для роботи з листівками не пристосований абсолютно, скористайтеся останнім з варіантів: зробіть роздруківку на тонкому папері, виріжте її і акуратно приклейте до листівки.
7
Чи не заклеюйте напис скотчем. Спочатку все виглядатиме бездоганно, але потім клей може поступово розчинити барвник, і зображення стане розмитим.